Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -32 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
Kobiety | -29 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -50 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Skorek Igor (UKS SameJudo ) | |||||||
Koshelnyk T. | |||||||
Koshelnyk Tymofii (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Koshelnyk T. | |||||||
Reneiski Arhip (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Reneiski A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sikorski Maciej (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Sikorski M. | |||||||
Heine Tomasz (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Paciorek F. | |||||||
Paciorek Filip (UKS SameJudo ) | |||||||
Paciorek F. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Łukowski Franciszek (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Podwysocki M. | |||||||
Podwysocki Mieszko (UKS SameJudo ) | |||||||
Sokołowski B. | |||||||
Sokołowski Bartłomiej (UKS SameJudo ) | |||||||
Sokołowski B. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Weitz Franciszek (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Dański J. | |||||||
Dański Jerzyk (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) | |||||||
Dański J. | |||||||
Bolesta Jan (UKS SameJudo ) | |||||||
Bolesta J. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koshelnyk T. | |||||||
Koshelnyk T. | |||||||
Paciorek F. | |||||||
Koshelnyk T. | |||||||
Sokołowski B. | |||||||
Dański J. | |||||||
Dański J. |