Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -32 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
Kobiety | -29 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -36 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Żelazna Zuzanna (UKS SameJudo ) | |||||||
Żelazna Z. | |||||||
Pawliczek Zoja (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Zimna W. | |||||||
Zimna Weronika (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Zimna W. | |||||||
Orzełowska Wiktoria (UKS SameJudo ) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zarychta Kasjana (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Zarychta K. | |||||||
Radzio Michalina (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Zarychta K. | |||||||
Jastrzębska Oliwia (UKS SameJudo ) | |||||||
Jastrzębska O. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kamińska Matylda (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Bahnowets A. | |||||||
Bahnowets Anna (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Bahnowets A. | |||||||
Ko¶nik Sylwia (UKS SameJudo ) | |||||||
Ko¶nik S. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Markiewicz Amelia (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Florczyk G. | |||||||
Florczyk Gabriela (UKS SameJudo ) | |||||||
Florczyk G. | |||||||
Okła Laura (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Okła L. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zimna W. | |||||||
Zimna W. | |||||||
Zarychta K. | |||||||
Bahnowets A. | |||||||
Bahnowets A. | |||||||
Bahnowets A. | |||||||
Florczyk G. |