Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
XV Otwarte Mistrzostwa Kutna Dzieci i Młodzików w Judo | |
---|---|
XV Mistrzostwa Kutna Dzieci i Młodzików U13 (2011-2012) | XV Mistrzostwa Kutna Dzieci i Młodzików U15 (2009-2010) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -24 kg | -26 kg | -28 kg | -30 kg | -32 kg | -35 kg | -38 kg | -41 kg | -45 kg | -48 kg | -51 kg | +51 kg |
Kobiety | -26 kg | -28 kg | -30 kg | -32 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -51 kg | +51 kg |
kategoria: -41 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Król Krzysztof (KS Gwardia Łódź) | |||||||
Klimczak A. | |||||||
Klimczak Aleksander (Klub Judo Saru Tuszyn) | |||||||
Pawlak P. | |||||||
Pawlak Patryk (KS Akademia Judo Łódź) | |||||||
Pawlak P. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wojszczyk Antoni (MUKS Kokoro Łódź) | |||||||
Wojszczyk A. | |||||||
Krzemiński W. | |||||||
Krzemiński Witold (LUKS Jusport Justynów) | |||||||
Krzemiński W. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WIECZOREK Szymon (MMKS Wojownik Skierniewice) | |||||||
CHROBOT O. | |||||||
CHROBOT Oliwier (ASW Tiger Skierniewice) | |||||||
CHROBOT O. | |||||||
Kurkowski Bartosz (KS Nowe Grabie Nowe Grabie) | |||||||
Kurkowski B. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karpiak Kajetan (KS Gwardia Łódź) | |||||||
Karpiak K. | |||||||
Karpiak K. | |||||||
Orzechowski Adrian (KS Akademia Judo Łódź) | |||||||
Orzechowski A. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Klimczak A. | |||||||
Klimczak A. | |||||||
Klimczak A. | |||||||
Wojszczyk A. | |||||||
Wojszczyk A. | |||||||
CHROBOT O. | |||||||
CHROBOT O. | |||||||
WIECZOREK S. | |||||||
Kurkowski B. | |||||||
Kurkowski B. | |||||||
Kurkowski B. | |||||||
Orzechowski A. | |||||||
Orzechowski A. | |||||||
Pawlak P. | |||||||
Pawlak P. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pawlak P. | |||||||
Krzemiński W. | |||||||
Krzemiński W. | |||||||
Krzemiński W. | |||||||
CHROBOT O. | |||||||
Karpiak K. | |||||||
Karpiak K. |