Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -23 kg | -24 kg | -25 kg | -26 kg | -27 kg | -28 kg | -29 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -45 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
Kobiety | -21 kg | -23 kg | -26 kg | -29 kg | -32 kg | -35 kg | -39 kg | -44 kg | +44 kg |
kategoria: -24 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosak Dawid (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Czapski A. | |||||||
Czapski Adam (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
NESVIETOV Y. | |||||||
NESVIETOV YURII (Judo Master Kyiv Kyiv) | |||||||
NESVIETOV Y. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Komorowski Kacper (Hachi Judo Warszawa) | |||||||
Oleszkiewicz A. | |||||||
Oleszkiewicz Aleksander (UKS Judo Victoria Międzyborów) | |||||||
Oleszkiewicz A. | |||||||
Włodarczyk Janek (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Włodarczyk J. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Odikadze Saba (Bermud Judo Club Tbilisi, Gruzja) | |||||||
Odikadze S. | |||||||
Ciesielski Marcel (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Odikadze S. | |||||||
Olszewski Jan (UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa) | |||||||
Olszewski J. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szałajko Wilhelm (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Szałajko W. | |||||||
Szałajko W. | |||||||
Kreft Tymoteusz (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Kreft T. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NESVIETOV Y. | |||||||
NESVIETOV Y. | |||||||
Oleszkiewicz A. | |||||||
Odikadze S. | |||||||
Odikadze S. | |||||||
Odikadze S. | |||||||
Szałajko W. |