Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg | -60 kg |
kategoria: -70 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lichońska Barbara (KS AZS AWFiS Gdańsk) | |||||||
Korzystka M. | |||||||
Korzystka Magdalena (UKS-GKJ Głogów) | |||||||
Korzystka M. | |||||||
Brochocka Iga (MMKS Jutrzenka Płock) | |||||||
Brochocka I. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Niedzielska Paulina (UKS Orły Daszewice) | |||||||
Porwoł A. | |||||||
Porwoł Anna (KS Polonia Rybnik) | |||||||
Porwoł A. | |||||||
Ostapczuk Joanna (HKS Żubr Hajnówka) | |||||||
Ostapczuk J. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Banasiak Agnieszka (UKS Ippon MDK Kutno) | |||||||
Polerowicz J. | |||||||
Polerowicz Joanna (ULKS Ippon Jarocin) | |||||||
Jaruga D. | |||||||
Jaruga Dorota (HKS Żubr Hajnówka) | |||||||
Jaruga D. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rycak Monika (KS Gwardia Bielsko-Biała) | |||||||
Rycak M. | |||||||
Czempik W. | |||||||
Czempik Weronika (UKS Dwójka Rydułtowy) | |||||||
Czempik W. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Korzystka M. | |||||||
Porwoł A. | |||||||
Porwoł A. | |||||||
Czempik W. | |||||||
Jaruga D. | |||||||
Czempik W. | |||||||
Czempik W. |