Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | -100 kg | +100 kg |
Kobiety | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | -78 kg | +78 kg |
kategoria: -57 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Stanisławek Magdalena (PUKS Makowiec Skaryszew) | |||||||
Boryczko I. | |||||||
Boryczko Iwona (Pałac Młodzieży Tarnów) | |||||||
Boryczko I. | |||||||
Kosiur Aleksandra (MKS Jedynka Łódź) | |||||||
Kosiur A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mirus Izabela (TS Wisła Kraków) | |||||||
Mirus I. | |||||||
Mirus I. | |||||||
Szymczak Agnieszka (KS Akademia Judo Poznań) | |||||||
Szymczak A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Boryczko Sabina (Pałac Młodzieży Tarnów) | |||||||
Boryczko S. | |||||||
Smorzewska D. | |||||||
Smorzewska Dorota (UKS Judo Sensei Płock) | |||||||
Smorzewska D. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karpała Justyna (Klub Judo AZS Opole) | |||||||
Karpała J. | |||||||
Karpała J. | |||||||
Miller Magdalena (KS AZS AWFiS Gdańsk) | |||||||
Miller M. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Stanisławek M. | |||||||
Kosiur A. | |||||||
Kosiur A. | |||||||
Szymczak A. | |||||||
Szymczak A. | |||||||
Szymczak A. | |||||||
Smorzewska D. | |||||||
Smorzewska D. | |||||||
Boryczko S. | |||||||
Boryczko S. | |||||||
Miller M. | |||||||
Miller M. | |||||||
Miller M. | |||||||
Miller M. | |||||||
Boryczko I. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Boryczko I. | |||||||
Mirus I. | |||||||
Mirus I. | |||||||
Karpała J. | |||||||
Smorzewska D. | |||||||
Karpała J. | |||||||
Karpała J. |