Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Judo Baltic Cup | ||||
---|---|---|---|---|
Judo Baltic Cup - U15 | Judo Baltic Cup - U17 | Judo Baltic Cup - U11 | Judo Baltic Cup - U23 | Judo Baltic Cup - U13 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | -100 kg | +100 kg |
Kobiety | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | -78 kg | +78 kg |
kategoria: -60 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jasiński Aleksander (UKS Galeon Gdynia) | |||||||
Kocima F. | |||||||
Kocima Filip (UKS Judo Mysłowice) | |||||||
Wójcik K. | |||||||
Wójcik Konrad (15; UKS Spartakus Lublin) | |||||||
Wójcik K. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dyba Michał (1; KS MaKo Judo Wrocław) | |||||||
Dyba M. | |||||||
Dyba M. | |||||||
Korzeniewski Kacper (UKS Sakura Judo Płock) | |||||||
Korzeniewski K. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kozak Krzysztof (6; MOSiR Bochnia) | |||||||
Kozak K. | |||||||
Kozak K. | |||||||
Rudnicki Adam (TKS Judo Toruń) | |||||||
Rudnicki A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tokarczyk Miłosz (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Tokarczyk M. | |||||||
Tokarczyk M. | |||||||
Szczepkowski Robert (UKS Omega Gdynia) | |||||||
Szczepkowski R. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kocima F. | |||||||
Kocima F. | |||||||
Kocima F. | |||||||
Korzeniewski K. | |||||||
Korzeniewski K. | |||||||
Kocima F. | |||||||
Tokarczyk M. | |||||||
Rudnicki A. | |||||||
Rudnicki A. | |||||||
Rudnicki A. | |||||||
Szczepkowski R. | |||||||
Szczepkowski R. | |||||||
Wójcik K. | |||||||
Wójcik K. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wójcik K. | |||||||
Dyba M. | |||||||
Dyba M. | |||||||
Kozak K. | |||||||
Kozak K. | |||||||
Kozak K. | |||||||
Tokarczyk M. |