Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki | |
---|---|
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 | V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -67 kg | +67 kg |
Kobiety | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -56 kg | -64 kg | +64 kg |
Lp. | Zawodnik | Klub | Head to head | Lokata | Ranking z dnia: 2018-10-30 |
---|---|---|---|---|---|
1. | PALAMARCHUK YEVHENII | Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION | 100% (5/0) | 1 | |
2. | Babich Vladyslav | Ukraine Kiev | 75% (3/1) | 2 | |
3. | Losiev Oleksandr | Ukraine Kiev | 83.33% (5/1) | 3 | |
4. | Tsotskolauri Saba | Judo Olymp Gruzja | 75% (3/1) | 3 | |
5. | Berishvili Saba | Judo Olymp Gruzja | 50% (2/2) | 5 | |
6. | Cers Krisjanis | JC Kyodai Riga | 50% (2/2) | 5 | |
7. | Pi±tkowski Adam | UKJ Lemur Warszawa | 50% (2/2) | 7 | |
8. | POLISHCHUK MYKOLA | SC TORNADO SHATSK | 33.33% (1/2) | 7 | |
9. | Zvaners Daniels | JC Kyodai Riga | 50% (2/2) | 0 | |
10. | Jaremko Kamil | UKJ Lemur Warszawa | 33.33% (1/2) | 0 | |
11. | Kowalik Kamil | MKS Juvenia Wrocław | 33.33% (1/2) | 0 | |
12. | ARTEMENKO ARTUR | Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION | 0% (0/1) | 0 | |
13. | Borowski Igor | IKIZAMA Judo Klub Piaseczno | 0% (0/1) | 0 | |
14. | Chernomiz Yaroslav | Ukraine Kiev | 0% (0/1) | 0 | |
15. | Garbuz Illia | Ukraine Kiev | 0% (0/1) | 0 | |
16. | Liashevych Dmytro | Ukraine Kiev | 0% (0/1) | 0 | |
17. | Rychlewski Radosław | Judo Legia Warszawa | 0% (0/2) | 0 | |
18. | Saczuk Julian | UKS Ronin-Team Warszawa | 0% (0/1) | 0 | |
19. | Voloho Jegors | JC Kyodai Riga | 0% (0/2) | 0 |