Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików
Sochaczew, 15.09.2019
 

WYNIKI NA ŻYWO LISTA ZAWODNIKÓW KLUBY STATYSTKA OGÓLNA WYNIKI ZAWODÓW

MężczyĽni -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -32 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -60 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 17
Liczba startujących zawodników 25
Liczba walk 33
Średnia wieku zawodników 14 lat 298 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 208 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 117 dni
Najmłodszy zawodnik Karol Lu¶nia (13 lat 261 dni)
Najstarszy zawodnik Tymoteusz Baranowski (15 lat 292 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Gwardia Łódź (5 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (3 zawodników)
KJ Politechniki Białostockiej Białystok (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (11 walk)
KS Gwardia Łódź (11 walk)
UKS Orkan Judo Sochaczew (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Hlib Dubina
KS Gwardia Łódź
2
Marcin ¦widwa
UKJ Lemur Warszawa
3
Tymoteusz Baranowski
UKJ Lemur Warszawa
3
Bartosz Lepianka
UKJ Lemur Warszawa
5
Adrian Pieni±żek
UKJ Meiyo Warszawa
5
Artem Borchenko
KS Gwardia Łódź
7
Daniil Bondarenko
KS Gwardia Łódź
7
Jan Jesiołowski
UKS Orkan Judo Sochaczew

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaOleksandr HoncharukKS Gwardia ŁódźDaniel KalinowskiKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
I rundaPatryk StawińskiKS Akademia Judo ŁódźTomasz KozubekKS Start Radom0.5:0  
I rundaDaniil BondarenkoKS Gwardia ŁódźJan PolkowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
I rundaJakub StefańskiMUKS Kokoro ŁódźRobert StańMKS Pałac Młodzieży Łódź0.5:0  
I rundaTymoteusz Baranowski UKJ Lemur WarszawaWIKTOR SADKOWSKIKS Judo Rei Świdnik0.5:0  
I rundaDawid PawełekKJ Politechniki Białostockiej BiałystokJan ZakroczymskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
I rundaJan JesiołowskiUKS Orkan Judo SochaczewMykhailo RochniakKS Gwardia Łódź0.5:0  
I rundaKarol Lu¶niaUKS Halinów Team HalinówBartłomiej Dziewa UKS Judo Team Modliborzyce0.5:0  
I rundaArtem BorchenkoKS Gwardia ŁódźMichał ObrębskiMULKS Technik Orion Radzyń Podlaski0.5:0  
II rundaOleksandr HoncharukKS Gwardia ŁódźPatryk StawińskiKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
II rundaBartosz LepiankaUKJ Lemur WarszawaDaniil BondarenkoKS Gwardia Łódź0.5:0  
II rundaHlib DubinaKS Gwardia ŁódźJakub StefańskiMUKS Kokoro Łódź0.5:0  
II rundaTymoteusz Baranowski UKJ Lemur WarszawaMikołaj MłynikUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
II rundaMarcin ¦widwaUKJ Lemur WarszawaDawid PawełekKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
II rundaJan JesiołowskiUKS Orkan Judo SochaczewBartosz ArkuszewskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
II rundaTymoteusz WieczorekUKS Siódemka SochaczewKarol Lu¶niaUKS Halinów Team Halinów0.5:0  
II rundaArtem BorchenkoKS Gwardia ŁódźAdrian Pieni±żekUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałBartosz LepiankaUKJ Lemur WarszawaOleksandr HoncharukKS Gwardia Łódź0.5:0  
ćwierćfinałHlib DubinaKS Gwardia ŁódźTymoteusz Baranowski UKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMarcin ¦widwaUKJ Lemur WarszawaJan JesiołowskiUKS Orkan Judo Sochaczew0.5:0  
ćwierćfinałArtem BorchenkoKS Gwardia ŁódźTymoteusz WieczorekUKS Siódemka Sochaczew0.5:0  
półfinałHlib DubinaKS Gwardia ŁódźBartosz LepiankaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
półfinałMarcin ¦widwaUKJ Lemur WarszawaArtem BorchenkoKS Gwardia Łódź0.5:0  
finałHlib DubinaKS Gwardia ŁódźMarcin ¦widwaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaDaniil BondarenkoKS Gwardia ŁódźOleksandr HoncharukKS Gwardia Łódź0.5:0  
repasaże - II rundaTymoteusz Baranowski UKJ Lemur WarszawaJakub StefańskiMUKS Kokoro Łódź0.5:0  
repasaże - finałTymoteusz Baranowski UKJ Lemur WarszawaDaniil BondarenkoKS Gwardia Łódź0.5:0  
o III miejsceTymoteusz Baranowski UKJ Lemur WarszawaArtem BorchenkoKS Gwardia Łódź0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAdrian Pieni±żekUKJ Meiyo WarszawaMichał ObrębskiMULKS Technik Orion Radzyń Podlaski0.5:0  
repasaże - II rundaJan JesiołowskiUKS Orkan Judo SochaczewDawid PawełekKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
repasaże - II rundaAdrian Pieni±żekUKJ Meiyo WarszawaTymoteusz WieczorekUKS Siódemka Sochaczew0.5:0  
repasaże - finałAdrian Pieni±żekUKJ Meiyo WarszawaJan JesiołowskiUKS Orkan Judo Sochaczew0.5:0  
o III miejsceBartosz LepiankaUKJ Lemur WarszawaAdrian Pieni±żekUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl