Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock | ||
---|---|---|
IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U10 | IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 | IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U16 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -80 kg | +80 kg |
Kobiety | -25 kg | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | +52 kg |
kategoria: -39 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czyż Michał (UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów) | |||||||
Kobla Ł. | |||||||
Kobla Łukasz (UKS Judo Sensei Płock) | |||||||
Szulc K. | |||||||
Szulc Kacper (LUKS Jusport Justynów) | |||||||
Szulc K. | |||||||
Sosiński Rafał (UKS Chojrak Warszawa) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mikonis Dangiras (Budoka Kaunas - Jonava) | |||||||
Mikonis D. | |||||||
Krupa Igor (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Mikonis D. | |||||||
Lerka Kuba (UKS Arashi ŁódĽ) | |||||||
Lerka K. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czyżewski Artur (LUKS Jusport Justynów) | |||||||
Czyżewski A. | |||||||
Komoń Mikołaj (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Knap T. | |||||||
Knap Tymoteusz (UKS Arashi ŁódĽ) | |||||||
Knap T. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Leach Joe (Core Judo Club UK Egham ) | |||||||
Mazurek M. | |||||||
Mazurek Mateusz (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Wi¶niewski A. | |||||||
Wi¶niewski Aleksy (UKS SameJudo ) | |||||||
Wi¶niewski A. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sosiński R. | |||||||
Sosiński R. | |||||||
Kobla Ł. | |||||||
Krupa I. | |||||||
Krupa I. | |||||||
Krupa I. | |||||||
Lerka K. | |||||||
Krupa I. | |||||||
Knap T. | |||||||
Czyżewski A. | |||||||
Czyżewski A. | |||||||
Czyżewski A. | |||||||
Mazurek M. | |||||||
Mazurek M. | |||||||
Szulc K. | |||||||
Szulc K. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szulc K. | |||||||
Mikonis D. | |||||||
Mikonis D. | |||||||
Mikonis D. | |||||||
Knap T. | |||||||
Wi¶niewski A. | |||||||
Wi¶niewski A. |