Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
IX Ogólnopolski Turniej Judo | |
---|---|
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U12 (2010-2011) | IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -63 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bagniewska Amelia (UKS Kodokan Toruń) | |||||||
Bagniewska A. | |||||||
Gazecka Pola (UKS SIMBA Reda) | |||||||
Bagniewska A. | |||||||
Pawlicka Łucja (UKS Judo Tuliszków) | |||||||
Pawlicka Ł. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosior Ewa (AZS O¦ Poznań) | |||||||
Kosior E. | |||||||
Zakrzewska T. | |||||||
Zakrzewska Tola (KS Akademia Judo Poznań) | |||||||
Zakrzewska T. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Duszak Zuzanna (KS MaKo Judo Wrocław) | |||||||
Duszak Z. | |||||||
Górka A. | |||||||
Górka Agata (Hachi Judo Warszawa) | |||||||
Górka A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pakulska Maria (UKS Judo Tuliszków) | |||||||
Pakulska M. | |||||||
Nowaczyk A. | |||||||
Nowaczyk Alicja (KS Akademia Judo Poznań) | |||||||
Nowaczyk A. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gazecka P. | |||||||
Gazecka P. | |||||||
Pawlicka Ł. | |||||||
Gazecka P. | |||||||
Kosior E. | |||||||
Kosior E. | |||||||
Gazecka P. | |||||||
Górka A. | |||||||
Duszak Z. | |||||||
Duszak Z. | |||||||
Pakulska M. | |||||||
Pakulska M. | |||||||
Pakulska M. | |||||||
Zakrzewska T. | |||||||
Zakrzewska T. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bagniewska A. | |||||||
Bagniewska A. | |||||||
Zakrzewska T. | |||||||
Bagniewska A. | |||||||
Górka A. | |||||||
Nowaczyk A. | |||||||
Nowaczyk A. |