Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -32 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -66 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Siemoński Miłosz (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Różycki Damian (UKS Arashi ŁódĽ) | Siemoński M. | ||||||
Siemoński M. | |||||||
Rybicki Sebastian (UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice) | Rybicki S. | ||||||
Bardian H. | |||||||
Bardian Hubert (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Bardian H. | |||||||
Bardian H. | |||||||
Voloshyn Pavlo (KS Gwardia ŁódĽ) | Voloshyn P. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Więckowski Piotr (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Kra¶nicki Tomasz (KJ Politechniki Białostockiej Białystok) | Kra¶nicki T. | ||||||
Filipek M. | |||||||
Filipek Maciej (Kuma Judo Warszawa) | Filipek M. | ||||||
Filipek M. | |||||||
Koszowski Jan (UKJ Ry¶ Warszawa) | |||||||
Koszowski J. | |||||||
Koszowski J. | |||||||
Andrzejewski Piotr (HKS Żubr Hajnówka) | Andrzejewski P. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Żakowski Maksymilian (UKS Orkan Judo Sochaczew) | |||||||
Sendłak Martin (UKJ Legion Zamo¶ć) | Sendłak M. | ||||||
Sendłak M. | |||||||
Siejka Jakub (UKJ Lemur Warszawa) | Siejka J. | ||||||
Sendłak M. | |||||||
Dr±g Stanisław (UKJ Ry¶ Warszawa) | |||||||
Dr±g S. | |||||||
Dr±g S. | |||||||
Myszkowski Miłosz (UKS Ippon MDK Kutno) | Myszkowski M. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bouatia Kamil (UKJ Ry¶ Warszawa) | |||||||
Szymczyk Michał (MKS Pałac Młodzieży ŁódĽ) | Bouatia K. | ||||||
Bouatia K. | |||||||
Ners Wiktor (UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice) | Ners W. | ||||||
Rymkevych H. | |||||||
Rymkevych Heorhii (KS Gwardia ŁódĽ) | |||||||
Rymkevych H. | |||||||
Rymkevych H. | |||||||
Bartnicki Bartosz (UKS Safari 152 Warszawa) | Bartnicki B. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bardian H. | |||||||
Bardian H. | |||||||
Filipek M. | |||||||
Sendłak M. | |||||||
Sendłak M. | |||||||
Sendłak M. | |||||||
Rymkevych H. |