Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock | ||
---|---|---|
IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U10 | IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 | IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U16 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -80 kg | +80 kg |
Kobiety | -25 kg | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | +52 kg |
kategoria: -36 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wi¶niewski Jan (AZS UŁ ŁódĽ) | |||||||
GoĽdziewski Mikołaj (UKS Judo Sensei Płock) | Wi¶niewski J. | ||||||
Karcz K. | |||||||
Karcz Kamil (UKS SameJudo ) | Karcz K. | ||||||
Parulski M. | |||||||
Sobol Mikołaj (UKS Grizzly Gdańsk) | |||||||
Sobol M. | |||||||
Parulski M. | |||||||
Parulski Maciej (UKS Judo Panda Warszawa) | Parulski M. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Smirnovas Danila (Budoka Kaunas - Jonava) | |||||||
Smirnovas D. | |||||||
Smirnovas D. | |||||||
Żebrowski Rafał (UKS Arashi ŁódĽ) | Żebrowski R. | ||||||
Smirnovas D. | |||||||
Thiedeman Rouke (Core Judo Club UK Egham ) | |||||||
Thiedeman R. | |||||||
Thiedeman R. | |||||||
Żmurko Benedykt (Kazoku Judo Gdańsk) | Żmurko B. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nozadze Bagrati (Warrior 2015 Georgia Tibilisi) | |||||||
Janusis Zygimantas (Budoka Kaunas - Jonava) | Janusis Z. | ||||||
Janusis Z. | |||||||
Balcerzak Aleksander (UKS Arashi ŁódĽ) | Balcerzak A. | ||||||
Janusis Z. | |||||||
Mirza Ali (Ernest Bevin Judo Club London) | |||||||
Mirza A. | |||||||
Kania L. | |||||||
Kania Leon (AZS UŁ ŁódĽ) | Kania L. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szokalski Juliusz (UKS Arashi ŁódĽ) | |||||||
Szokalski J. | |||||||
Stonys M. | |||||||
Stonys Matas (Budoka Kaunas - Jonava) | Stonys M. | ||||||
GoĽdziewski F. | |||||||
GoĽdziewski Filip (UKS Judo Sensei Płock) | |||||||
GoĽdziewski F. | |||||||
GoĽdziewski F. | |||||||
Bancarzewski Filip (UKS SameJudo ) | Bancarzewski F. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Parulski M. | |||||||
Smirnovas D. | |||||||
Smirnovas D. | |||||||
Smirnovas D. | |||||||
Janusis Z. | |||||||
Janusis Z. | |||||||
GoĽdziewski F. |