Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -18 kg | -22 kg | -24 kg | -26 kg | -28 kg | -30 kg | -32 kg | -35 kg | -41 kg | -45 kg | +45 kg |
Kobiety | -19 kg | -22 kg | -25 kg | -28 kg | -31 kg | -36 kg | +36 kg |
kategoria: -28 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mielczarek Tymon (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Augustyniak Piotr (UKS Chojrak Warszawa) | Augustyniak P. | ||||||
Augustyniak P. | |||||||
Szymański Jerzy (Hato Judo Warszawa) | Szymański J. | ||||||
Augustyniak P. | |||||||
Singh Maksymilian (UKS SameJudo ) | |||||||
Pietrzykowski Konstanty (UKJ Lemur Warszawa) | Singh M. | ||||||
PRYHODKO H. | |||||||
PRYHODKO HLIB (Ukraine Kiev) | PRYHODKO H. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Orłowski Mateusz (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Solicki Franciszek (Hato Judo Warszawa) | Solicki F. | ||||||
Yakymenko M. | |||||||
Yakymenko Maksym (Club Judo Kiev Kijów) | Yakymenko M. | ||||||
Yakymenko M. | |||||||
Nowak Piotr (UKS SameJudo ) | |||||||
Dziadosz Franciszek (UKJ Ry¶ Warszawa) | Nowak P. | ||||||
Bodzan K. | |||||||
Bodzan Krystian (UKJ Lemur Warszawa) | Bodzan K. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kruk Piotr (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Davydiuk Heorhii (Club Judo Kiev Kijów) | Davydiuk H. | ||||||
Davydiuk H. | |||||||
tuuls Aleksandrs (Judo Club KIN Jelgava/Latvia) | tuuls A. | ||||||
Davydiuk H. | |||||||
Guzewicz Miłosz (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Wypych Adam (UKS SameJudo ) | Wypych A. | ||||||
Wypych A. | |||||||
Pindelski Nikodem (UKJ Lemur Warszawa) | Pindelski N. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Andrusyshyn Dmytro (Wojewódzka Szkoła sportowa w Iwano-Frankiwsku Iwano-Frankiwsku) | |||||||
Wojno Franek (UKJ Lemur Warszawa) | Andrusyshyn D. | ||||||
Andrusyshyn D. | |||||||
Witkowski Mariusz (Hato Judo Warszawa) | Witkowski M. | ||||||
Yachmenev N. | |||||||
Dreslerski Makary (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Orzechowski Bartek (UKJ Lemur Warszawa) | Dreslerski M. | ||||||
Yachmenev N. | |||||||
Yachmenev Nikita (RED STAR Guryevsk) | Yachmenev N. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Augustyniak P. | |||||||
Augustyniak P. | |||||||
Yakymenko M. | |||||||
Davydiuk H. | |||||||
Davydiuk H. | |||||||
Davydiuk H. | |||||||
Yachmenev N. |