Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.
Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych.
Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
SameJudo Cup 5 | ||
---|---|---|
SameJudo Cup 5- 2011 | SameJudo Cup 5- 2009 | SameJudo Cup 5- 2008 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
Mężczyźni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -58 kg | +58 kg |
Kobiety | -30 kg | -34 kg | -38 kg | -42 kg | -45 kg | -48 kg | -55 kg | +55 kg |
kategoria: -36 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nikiticz Władysław (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Ruciński-Zając Antoni (Hato Judo Warszawa) | Ruciński-Zając A. | ||||||
Ruciński-Zając A. | |||||||
Żochowski Maciej (UKS SameJudo ) | Żochowski M. | ||||||
Nowacki M. | |||||||
Krzywicki Antoni (UKJ Meiyo Warszawa) | |||||||
Krzywicki A. | |||||||
Nowacki M. | |||||||
Nowacki Maciej (KS Gwardia Białystok) | Nowacki M. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Staniszkis Jędrzej (UKS Judo Victoria Międzyborów) | |||||||
Staniszkis J. | |||||||
Staniszkis J. | |||||||
RYCHTELSKI Okatawian (MMKS Wojownik Skierniewice) | RYCHTELSKI O. | ||||||
Spychała M. | |||||||
Spychała Michał (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Spychała M. | |||||||
Spychała M. | |||||||
Pisarewicz Daniel (UKS Sadyba Warszawa) | Pisarewicz D. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krasnodębski Michał (UKJ Meiyo Warszawa) | |||||||
Krasnodębski M. | |||||||
Wiłkomirski F. | |||||||
Wiłkomirski Filip (Hato Judo Warszawa) | Wiłkomirski F. | ||||||
Wiłkomirski F. | |||||||
Diakite Malik (UKS Sadyba Warszawa) | |||||||
Diakite M. | |||||||
Kamiński T. | |||||||
Kamiński Tomasz (UKS SameJudo ) | Kamiński T. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Watoła Mateusz (UKS Feniks Bytom) | |||||||
Watoła M. | |||||||
Watoła M. | |||||||
Herski Nikodem (UKS Sadyba Warszawa) | Herski N. | ||||||
Łukasik M. | |||||||
Łukasik Maciej (MMKS Wojownik Skierniewice) | |||||||
Łukasik M. | |||||||
Łukasik M. | |||||||
Wypych Adam (UKS SameJudo ) | Wypych A. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nowacki M. | |||||||
Nowacki M. | |||||||
Spychała M. | |||||||
Wiłkomirski F. | |||||||
Wiłkomirski F. | |||||||
Wiłkomirski F. | |||||||
Łukasik M. |