Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.
Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych.
Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
Mężczyźni | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | +81 kg |
Kobiety | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -46 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kryska Jakub (UKS Bielik Bielany Wrocławskie) | |||||||
Kaliniecki Michał (UKJ Yuko Józefów) | Kaliniecki M. | ||||||
Kaliniecki M. | |||||||
Baranowski Dawid (MKS Pałac Młodzieży Łódź) | Baranowski D. | ||||||
Raczek A. | |||||||
Haręża Kamil (UKS Feniks Bytom) | |||||||
Haręża K. | |||||||
Raczek A. | |||||||
Raczek Aleksander (MKS Juvenia Wrocław) | Raczek A. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Waniszewski Hubert (MKS Juvenia Wrocław) | |||||||
Waniszewski H. | |||||||
Ignasiak K. | |||||||
Ignasiak Ksawery (UKS Conrad Gdańsk) | Ignasiak K. | ||||||
Ignasiak K. | |||||||
Seredyński Jakub (MKS Juvenia Wrocław) | |||||||
Seredyński J. | |||||||
Ziółkowski J. | |||||||
Ziółkowski Jakub (UKS Okay Opole) | Ziółkowski J. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ciesielski Kajetan (UKS Galeon Gdynia) | |||||||
Maniak Łukasz (MKS Juvenia Wrocław) | Ciesielski K. | ||||||
Kuczyński J. | |||||||
Kuczyński Jakub (UKS Conrad Gdańsk) | Kuczyński J. | ||||||
Kuczyński J. | |||||||
Pec Jakub (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Pec J. | |||||||
Pec J. | |||||||
Bardian Hubert (UKJ Lemur Warszawa) | Bardian H. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wikarius Kacper (UKS 10 Bydgoszcz) | |||||||
Wikarius K. | |||||||
Fall A. | |||||||
Fall Aleksander (MKS Juvenia Wrocław) | Fall A. | ||||||
Wysocki K. | |||||||
Kowalczyk Maksymilian (KS Akademia Judo Poznań) | |||||||
Kowalczyk M. | |||||||
Wysocki K. | |||||||
Wysocki Krzysztof (MKS Juvenia Wrocław) | Wysocki K. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Raczek A. | |||||||
Ignasiak K. | |||||||
Ignasiak K. | |||||||
Kuczyński J. | |||||||
Kuczyński J. | |||||||
Kuczyński J. | |||||||
Wysocki K. |