Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.
Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych.
Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
Mężczyźni | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | +81 kg |
Kobiety | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -60 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Laskowski Patryk (MKS Żak Ełk) | |||||||
Grzegorczyk Patryk (MKS Juvenia Wrocław) | Laskowski P. | ||||||
Laskowski P. | |||||||
Wyderski Jakub (UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.) | Wyderski J. | ||||||
Jabłonka Jakub (UKS Spartakus Lublin) | |||||||
Giembicki J. | |||||||
Bogusz Stanisław (UKS Team Superstar Wrocław) | |||||||
Giembicki Jarosław (PKS Olimpia Poznań) | Giembicki J. | ||||||
Giembicki J. | |||||||
Włoka Marcin (UKS Judo Mysłowice) | Włoka M. | ||||||
Szadejko B. | |||||||
Stachowiak Nikodem (UKS 10 Bydgoszcz) | |||||||
Szadejko Bartłomiej (UKS Conrad Gdańsk) | Szadejko B. | ||||||
Szadejko B. | |||||||
Nojek Antoni (UKJ Champion Warszawa) | Nojek A. | ||||||
Szadejko B. | |||||||
Lasmak Alex (KS Gwardia Białystok) | |||||||
Wawrzyniak Adam (UKS Dębiec Poznań) | Lasmak A. | ||||||
Radziusz S. | |||||||
Radziusz Szymon (UKS Ósemka Nowa Sól) | Radziusz S. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Orszulik Dominik (KJ Koka Jastrzębie-Zdrój) | |||||||
Kammer Aleksander (KS AZS AWFiS Gdańsk) | Orszulik D. | ||||||
Smołka S. | |||||||
Smołka Szymon (UKS Dwójka Rydułtowy) | Smołka S. | ||||||
Rogalski O. | |||||||
Rogalski Oskar (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Klabecki Jan (UKS Nakano Pogwizdów) | Rogalski O. | ||||||
Rogalski O. | |||||||
Olszewski Dawid (MKS Juvenia Wrocław) | Olszewski D. | ||||||
Rogalski O. | |||||||
Rydzewski Janusz (TSJ Gryf Słupsk) | |||||||
Romaniec Jan (GKS Czarni Bytom) | Romaniec J. | ||||||
Romaniec J. | |||||||
Marszolik Kacper (KS Polonia Rybnik) | Marszolik K. | ||||||
Romaniec J. | |||||||
Zawistowski Franek (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Kotlewski Rafał (TS Gwardia Olsztyn) | Kotlewski R. | ||||||
Kotlewski R. | |||||||
Stanczewski Tymoteusz (UKS Kodokan Toruń) | Stanczewski T. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Majcher Miłosz (UKS Galeon Gdynia) | |||||||
Zdrodowski Piotr (UKS Judo Mysłowice) | Zdrodowski P. | ||||||
Drozdowski K. | |||||||
Drozdowski Karol (MKS Juvenia Wrocław) | Drozdowski K. | ||||||
Onuszkiewicz H. | |||||||
Onuszkiewicz Hubert (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Makal Jakub (MKS Żak Ełk) | Onuszkiewicz H. | ||||||
Onuszkiewicz H. | |||||||
Gawęda Wojciech (TS Wisła Kraków) | Gawęda W. | ||||||
Onuszkiewicz H. | |||||||
Kajca Maksymilian (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Koziołek Wojciech (UKS Dwójka Rydułtowy) | Kajca M. | ||||||
Pławecki D. | |||||||
Pławecki Damian (MOSiR Bochnia) | Pławecki D. | ||||||
Pławecki D. | |||||||
Pietras Mateusz (MKJ Lublinianka-Team Lublin) | |||||||
Karolczyk Kacper (UKS Judo Wolbrom) | Karolczyk K. | ||||||
Karolczyk K. | |||||||
Maciejewski Andrzej (KS Akademia Judo Poznań) | Maciejewski A. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nagórski Maciej (PKS Olimpia Poznań) | |||||||
Kieloch Michał (KS Judo Czechowice-Dziedzice) | Kieloch M. | ||||||
Kieloch M. | |||||||
Kaszuba Paweł (UKS Akademia Judo Rzeszów) | Kaszuba P. | ||||||
Kielesiński J. | |||||||
Dłuski Dominik (UKS Ósemka Nowa Sól) | |||||||
Witkowski Mateusz (UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.) | Witkowski M. | ||||||
Kielesiński J. | |||||||
Kielesiński Jakub (UKJ Ryś Warszawa) | Kielesiński J. | ||||||
Przybylski Ł. | |||||||
Antoniewicz Jan (UKS Judo Tuliszków) | |||||||
Róg Dominik (KS Polonia Rybnik) | Róg D. | ||||||
Magdziński K. | |||||||
Magdziński Krzysztof (KJ Samuraj Koszalin) | Magdziński K. | ||||||
Przybylski Ł. | |||||||
Kacalak Jakub (UKS Ippon MDK Kutno) | |||||||
Zdrodowski Patryk (UKS Judo Mysłowice) | Zdrodowski P. | ||||||
Przybylski Ł. | |||||||
Przybylski Łukasz (UKS 10 Bydgoszcz) | Przybylski Ł. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szadejko B. | |||||||
Rogalski O. | |||||||
Rogalski O. | |||||||
Onuszkiewicz H. | |||||||
Onuszkiewicz H. | |||||||
Onuszkiewicz H. | |||||||
Przybylski Ł. |