Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych
Warszawa, 13.04.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -90 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 7
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2000 - 2002
Średnia wieku zawodników 15 lat 210 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 248 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 210 dni
Najmłodszy zawodnik Mateusz Praczuk (14 lat 160 dni)
Najstarszy zawodnik Jan Ochędalski (16 lat 270 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa (1 zawodników)
AKS Strzegom (1 zawodników)
KS Gwardia Białystok (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa (5 walk)
AKS Strzegom (3 walk)
UKS Yoko Ząbki (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Filip Karczyk
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
2
Jan Gozdek
AKS Strzegom
3
Adam Wi¶niowski
KS Gwardia Białystok
3
Szymon Polak
UKS Yoko Ząbki
5
Piotr Chełmiński
ULKS Judo Kowala
5
Jan Ochędalski
KS Pantera Brwinów
7
Mateusz Praczuk
KS Minotaur Łapy

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Filip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaPiotr ChełmińskiULKS Judo Kowala100:0  
Piotr ChełmińskiULKS Judo KowalaMateusz PraczukKS Minotaur Łapy100:0  
Szymon PolakUKS Yoko ZąbkiPiotr ChełmińskiULKS Judo Kowala10:0  
Szymon PolakUKS Yoko ZąbkiMateusz PraczukKS Minotaur Łapy100:0  
Filip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaSzymon PolakUKS Yoko Ząbki100:0  
Filip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaMateusz PraczukKS Minotaur Łapy100:0  
Adam Wi¶niowskiKS Gwardia BiałystokJan OchędalskiKS Pantera Brwinów10:0  
Jan GozdekAKS StrzegomJan OchędalskiKS Pantera Brwinów100:0  
Jan GozdekAKS StrzegomAdam Wi¶niowskiKS Gwardia Białystok100:0  
półfinałFilip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaAdam Wi¶niowskiKS Gwardia Białystok0.5:0  
półfinałJan GozdekAKS StrzegomSzymon PolakUKS Yoko Ząbki0.5:0  
finałFilip KarczykUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaJan GozdekAKS Strzegom0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl