Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Bytom, 14-15.11.2009
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 17
Liczba startujących zawodników 23
Liczba walk 33
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 1994 - 1996
Średnia wieku zawodników 15 lat 37 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 124 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 64 dni
Najmłodszy zawodnik Kamil Witalec (13 lat 140 dni)
Najstarszy zawodnik Jakub Łuszczyk (15 lat 312 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS Juvenia Wrocław (5 zawodników)
UKS Opty Gdynia (2 zawodników)
KS Gwardia Łódź (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MKS Juvenia Wrocław (11 walk)
MOSiR Bochnia (4 walk)
GKS Czarni Bytom (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Patryk Iwaszkiewicz
MKS Juvenia Wrocław
2
Wojciech Jelonek
MKS Juvenia Wrocław
3
Piotr Czyżowicz
GKS Czarni Bytom
3
Michał Le¶niak
MOSiR Bochnia
5
Robert Rybczyński
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
5
Wojciech Bełczowski
MOSiR Stalowa Wola
7
Robert Kortowski
MKS Juvenia Wrocław
7
Tomasz Lota
KS Gwardia Łódź

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWojciech PękalaUKS Sokół PisarzowiceRafał KozłowskiMKS Juvenia Wrocław05:00  
I rundaMichał Le¶niakMOSiR BochniaDamian TrzebiatowskiUKS Opty Gdynia10:00  
I rundaKamil WitalecPTS Walter RzeszówAleksander GaliMKS Juvenia Wrocław10:00  
I rundaWojciech JelonekMKS Juvenia WrocławPiotr CzyżowiczGKS Czarni Bytom10:00  
I rundaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławWojciech BełczowskiMOSiR Stalowa Wola10:00  
I rundaJakub ŁuszczykUKS Judo 48 CzęstochowaMichał GiżewskiAZS UW Warszawa10:00  
I rundaMichał BrzeskiUKS Opty GdyniaMarcin KobalczykKS Gwardia Łódź10:00  
II rundaMaciej GugałaWKS Flota GdyniaWojciech PękalaUKS Sokół Pisarzowice10:00  
II rundaMichał Le¶niakMOSiR BochniaTomasz LotaKS Gwardia Łódź10:00  
II rundaPrzemysław BrzezikUKJ Siódemka MławaKamil WitalecPTS Walter Rzeszów10:00  
II rundaWojciech JelonekMKS Juvenia WrocławWojciech PiotrowskiUKS Ippon MDK Kutno10:00  
II rundaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławPaweł NowakTDK Trzcianka10:00  
II rundaJakub ŁuszczykUKS Judo 48 CzęstochowaTomasz LiberskiPKS Olimpia Poznań10:00  
II rundaRobert KortowskiMKS Juvenia WrocławMichał BrzeskiUKS Opty Gdynia10:00  
II rundaRobert RybczyńskiUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiMateusz PokoraGKS Olimpia Grudziądz10:00  
ćwierćfinałMichał Le¶niakMOSiR BochniaMaciej GugałaWKS Flota Gdynia10:00  
ćwierćfinałWojciech JelonekMKS Juvenia WrocławPrzemysław BrzezikUKJ Siódemka Mława10:00  
ćwierćfinałPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławJakub ŁuszczykUKS Judo 48 Częstochowa10:00  
ćwierćfinałRobert RybczyńskiUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiRobert KortowskiMKS Juvenia Wrocław10:00  
półfinałWojciech JelonekMKS Juvenia WrocławMichał Le¶niakMOSiR Bochnia07:00  
półfinałPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławRobert RybczyńskiUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10:00  
finałPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławWojciech JelonekMKS Juvenia Wrocław10:00  
repasaże - I rundaTomasz LotaKS Gwardia ŁódźDamian TrzebiatowskiUKS Opty Gdynia10:00  
repasaże - I rundaPiotr CzyżowiczGKS Czarni BytomWojciech PiotrowskiUKS Ippon MDK Kutno10:00  
repasaże - II rundaTomasz LotaKS Gwardia ŁódźMaciej GugałaWKS Flota Gdynia10:00  
repasaże - II rundaPiotr CzyżowiczGKS Czarni BytomPrzemysław BrzezikUKJ Siódemka Mława10:00  
repasaże - finałPiotr CzyżowiczGKS Czarni BytomTomasz LotaKS Gwardia Łódź10:00  
o III miejscePiotr CzyżowiczGKS Czarni BytomRobert RybczyńskiUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10:00  

Repasaże II
repasaże - I rundaWojciech BełczowskiMOSiR Stalowa WolaPaweł NowakTDK Trzcianka  
repasaże - II rundaWojciech BełczowskiMOSiR Stalowa WolaJakub ŁuszczykUKS Judo 48 Częstochowa10:00  
repasaże - II rundaRobert KortowskiMKS Juvenia WrocławMateusz PokoraGKS Olimpia Grudziądz10:00  
repasaże - finałWojciech BełczowskiMOSiR Stalowa WolaRobert KortowskiMKS Juvenia Wrocław10:00  
o III miejsceMichał Le¶niakMOSiR BochniaWojciech BełczowskiMOSiR Stalowa Wola10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl