Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OPP Młodzieży
Opole, 08.10.2011
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 13
Liczba startujących zawodników 17
Liczba walk 24
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1989 - 1994
Średnia wieku zawodników 19 lat 268 dni
Średnia wieku medalistów 20 lat 136 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 20 lat 148 dni
Najmłodszy zawodnik Wojciech Jelonek (16 lat 359 dni)
Najstarszy zawodnik Filip ¦ledziński (22 lat 125 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników GKS Czarni Bytom (3 zawodników)
KS Gwardia Wrocław (2 zawodników)
WKS Gwardia Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk GKS Czarni Bytom (5 walk)
KS AZS-AWF Warszawa (4 walk)
KS Polonia Rybnik (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Radosław Koszczyński
KS AZS-AWF Warszawa
2
Jakub Kubieniec
GKS Czarni Bytom
3
Rafał Kowalczyk
KS Polonia Rybnik
3
Mikołaj Trze¶niewski
WKS Gwardia Warszawa
5
Tomasz Szczepaniak
Klub Judo AZS Opole
5
Grzegorz Fiutka
AZS-WSPiA Poznań
7
Marek Chrapkiewicz
KS AZS AWF Katowice
7
Marcin Partyka
GKS Czarni Bytom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMarek ChrapkiewiczKS AZS AWF KatowiceTomasz KwiatkowskiGKS Czarni Bytom05:00  
II rundaMarek ChrapkiewiczKS AZS AWF KatowiceŁukasz MusiołKŚ AZS Gliwice10:00  
II rundaMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia WarszawaDaniel GastSGKS Wybrzeże Gdańsk10:00  
II rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławAdam Wi¶niewskiMMKS Jutrzenka Płock10:00  
II rundaJakub KubieniecGKS Czarni BytomGrzegorz FiutkaAZS-WSPiA Poznań10:00  
II rundaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleMarek LisowskiUKS-GKJ Głogów10:00  
II rundaRadosław KoszczyńskiKS AZS-AWF WarszawaWojciech JelonekKS Gwardia Wrocław10:00  
II rundaMarcin PartykaGKS Czarni BytomKamil PrusWKS Gwardia Warszawa05:00  
II rundaRafał KowalczykKS Polonia RybnikFilip ¦ledzińskiKS Akademia Judo Poznań10:00  
ćwierćfinałMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia WarszawaMarek ChrapkiewiczKS AZS AWF Katowice05:00  
ćwierćfinałJakub KubieniecGKS Czarni BytomPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław10:00  
ćwierćfinałRadosław KoszczyńskiKS AZS-AWF WarszawaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS Opole07:00  
ćwierćfinałRafał KowalczykKS Polonia RybnikMarcin PartykaGKS Czarni Bytom  
półfinałJakub KubieniecGKS Czarni BytomMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia Warszawa07:00  
półfinałRadosław KoszczyńskiKS AZS-AWF WarszawaRafał KowalczykKS Polonia Rybnik  
finałRadosław KoszczyńskiKS AZS-AWF WarszawaJakub KubieniecGKS Czarni Bytom10:00  
repasaże - II rundaMarek ChrapkiewiczKS AZS AWF KatowiceDaniel GastSGKS Wybrzeże Gdańsk10:00  
repasaże - II rundaGrzegorz FiutkaAZS-WSPiA PoznańPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław05:00  
repasaże - finałGrzegorz FiutkaAZS-WSPiA PoznańMarek ChrapkiewiczKS AZS AWF Katowice  
o III miejsceRafał KowalczykKS Polonia RybnikGrzegorz FiutkaAZS-WSPiA Poznań10:00  

Repasaże II
repasaże - II rundaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleWojciech JelonekKS Gwardia Wrocław07:00  
repasaże - II rundaMarcin PartykaGKS Czarni BytomFilip ¦ledzińskiKS Akademia Judo Poznań10:00  
repasaże - finałTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleMarcin PartykaGKS Czarni Bytom10:00  
o III miejsceMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia WarszawaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS Opole05:00  

Polityka prywatności Judostat.pl