Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OPP Juniorek i Juniorów
K±ty Wrocławskie, 10-11.03.2012
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: +78 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 7
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 5
Startujące roczniki 1995 - 1997
Średnia wieku zawodników 15 lat 324 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 234 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 324 dni
Najmłodszy zawodnik Barbara Mendruń (14 lat 216 dni)
Najstarszy zawodnik Katarzyna Wanatowska (16 lat 123 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników GKS Czarni Bytom (1 zawodników)
TKS Judo Toruń (1 zawodników)
UKS Kodokan Toruń (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk GKS Czarni Bytom (5 walk)
TDK Trzcianka (3 walk)
UKS Kodokan Toruń (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Beata Pacut
GKS Czarni Bytom
2
Paula Kułaga
TDK Trzcianka
3
Barbara Mendruń
Stowarzyszenie Sportowe Altius Wrocław
3
Natalia Pilarczyk
UKS Kodokan Toruń
5
Iwona Dziurawiec
UKS Wolania Wola Rzędzińska
5
Anna Załęczna
TKS Judo Toruń
7
Katarzyna Wanatowska
MKS Truso Elbląg

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Barbara MendruńStowarzyszenie Sportowe Altius WrocławIwona DziurawiecUKS Wolania Wola Rzędzińska10:00  
Paula KułagaTDK TrzciankaBarbara MendruńStowarzyszenie Sportowe Altius Wrocław10:00  
Paula KułagaTDK TrzciankaIwona DziurawiecUKS Wolania Wola Rzędzińska10:00  
Beata PacutGKS Czarni BytomNatalia PilarczykUKS Kodokan Toruń10:00  
Beata PacutGKS Czarni BytomAnna ZałęcznaTKS Judo Toruń10:00  
Beata PacutGKS Czarni BytomKatarzyna WanatowskaMKS Truso Elbląg10:00  
Natalia PilarczykUKS Kodokan ToruńAnna ZałęcznaTKS Judo Toruń10:00  
Natalia PilarczykUKS Kodokan ToruńKatarzyna WanatowskaMKS Truso Elbląg10:00  
Anna ZałęcznaTKS Judo ToruńKatarzyna WanatowskaMKS Truso Elbląg10:00  
półfinałPaula KułagaTDK TrzciankaNatalia PilarczykUKS Kodokan Toruń  
półfinałBeata PacutGKS Czarni BytomBarbara MendruńStowarzyszenie Sportowe Altius Wrocław  
finałBeata PacutGKS Czarni BytomPaula KułagaTDK Trzcianka10  

Polityka prywatności Judostat.pl