Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta
Sochaczew, 08-09.09.2012
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 16
Liczba startujących zawodników 20
Liczba walk 27
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 1994 - 1997
Średnia wieku zawodników 17 lat 236 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 49 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 8 dni
Najmłodszy zawodnik Maciej Ku¶mierkiewicz (15 lat 76 dni)
Najstarszy zawodnik Wojciech Pękala (18 lat 237 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Gwardia Wrocław (5 zawodników)
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki (1 zawodników)
UKS Orkan Judo Sochaczew (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Wrocław (12 walk)
MOSiR Bochnia (5 walk)
UKJ 225 Warszawa (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Sebastian Banaszek
UKJ 225 Warszawa
2
Patryk Iwaszkiewicz
KS Gwardia Wrocław
3
Damian Parka
KS Gwardia Wrocław
3
Michał Le¶niak
MOSiR Bochnia
5
Wojciech Jelonek
KS Gwardia Wrocław
5
Rafał Błoński
STS Gryf-3 Słupsk
7
Przemysław G±siorowski
KS Gwardia Wrocław
7
Arkadiusz Szyszkowski
KŚ AZS Gliwice

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMichał KoziełKS Gwardia ŁódźWojciech PękalaUKS Sokół Pisarzowice10  
I rundaAdrian ¦wiczerewskiKU AZS UKW BydgoszczRobert RybczyńskiUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10  
I rundaMaciej BielińskiTS Gwardia OpoleKrzysztof MatyniaKS AZS-AWF Warszawa10  
I rundaMichał Le¶niakMOSiR BochniaMichele Petrosini Włochy10  
II rundaWojciech JelonekKS Gwardia WrocławMichał KoziełKS Gwardia Łódź10  
II rundaDamian ParkaKS Gwardia WrocławMaciej Ku¶mierkiewiczUKS Orkan Judo Sochaczew10  
II rundaArkadiusz KisielewiczKS Gwardia WrocławAdrian ¦wiczerewskiKU AZS UKW Bydgoszcz 
II rundaSebastian BanaszekUKJ 225 WarszawaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice 
II rundaRafał BłońskiSTS Gryf-3 SłupskMaciej BielińskiTS Gwardia Opole 
II rundaPrzemysław G±siorowskiKS Gwardia WrocławAdam KlimekWKS Gwardia Warszawa10  
II rundaMichał Le¶niakMOSiR BochniaBogusz SucheckiMMKS Wojownik Skierniewice10  
II rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławHubert TerleckiKJ Politechniki Białostockiej Białystok10  
ćwierćfinałWojciech JelonekKS Gwardia WrocławDamian ParkaKS Gwardia Wrocław 
ćwierćfinałSebastian BanaszekUKJ 225 WarszawaArkadiusz KisielewiczKS Gwardia Wrocław10  
ćwierćfinałRafał BłońskiSTS Gryf-3 SłupskPrzemysław G±siorowskiKS Gwardia Wrocław10  
ćwierćfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławMichał Le¶niakMOSiR Bochnia 
półfinałSebastian BanaszekUKJ 225 WarszawaWojciech JelonekKS Gwardia Wrocław 
półfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławRafał BłońskiSTS Gryf-3 Słupsk 
finałSebastian BanaszekUKJ 225 WarszawaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław10  
repasaże - II rundaDamian ParkaKS Gwardia WrocławMichał KoziełKS Gwardia Łódź 
repasaże - II rundaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS GliwiceArkadiusz KisielewiczKS Gwardia Wrocław10  
repasaże - finałDamian ParkaKS Gwardia WrocławArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice 
o III miejsceDamian ParkaKS Gwardia WrocławRafał BłońskiSTS Gryf-3 Słupsk 

Repasaże II
repasaże - II rundaPrzemysław G±siorowskiKS Gwardia WrocławMaciej BielińskiTS Gwardia Opole10  
repasaże - II rundaMichał Le¶niakMOSiR BochniaHubert TerleckiKJ Politechniki Białostockiej Białystok 
repasaże - finałMichał Le¶niakMOSiR BochniaPrzemysław G±siorowskiKS Gwardia Wrocław 
o III miejsceMichał Le¶niakMOSiR BochniaWojciech JelonekKS Gwardia Wrocław 

Polityka prywatności Judostat.pl