Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów
Wrocław, 07.10.2012
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 16
Liczba startujących zawodników 22
Liczba walk 32
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1994 - 1997
Średnia wieku zawodników 17 lat 192 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 238 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 120 dni
Najmłodszy zawodnik Dominik Kroc (15 lat 14 dni)
Najstarszy zawodnik Radosław Dobias (18 lat 277 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Gwardia Wrocław (3 zawodników)
MMKS Wojownik Skierniewice (3 zawodników)
Niemcy (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Czechy (5 walk)
STS Gryf-3 Słupsk (5 walk)
UKS Sokół Pisarzowice (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
David Klammert
Czechy
2
Patryk Iwaszkiewicz
KS Gwardia Wrocław
3
Wojciech Pękala
UKS Sokół Pisarzowice
3
Rafał Błoński
STS Gryf-3 Słupsk
5
Norbert Paszkowski
KSJ Gwardia Koszalin
5
Rokas Paulikas
Litwa
7
Michał Czarnecki
KS Judo Czechowice-Dziedzice
7
Jan Weber
Niemcy

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaDavid Klammert CzechyArkadiusz KisielewiczKS Gwardia Wrocław  
I rundaWojciech PękalaUKS Sokół PisarzowiceTobias Weber Niemcy  
I rundaMichał CzarneckiKS Judo Czechowice-DziedziceDamian ParkaKS Gwardia Wrocław  
I rundaRafał BłońskiSTS Gryf-3 SłupskRadosław Dobias Czechy  
I rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławMateusz WoĽniakULKS Ippon Jarocin  
I rundaRokas Paulikas LitwaRadosław KasprzykPKS Olimpia Poznań  
II rundaDavid Klammert CzechyMaciej GugałaWKS Flota Gdynia  
II rundaWojciech PękalaUKS Sokół PisarzowiceArkadiusz RochmińskiMMKS Wojownik Skierniewice  
II rundaNorbert PaszkowskiKSJ Gwardia KoszalinMichał CzarneckiKS Judo Czechowice-Dziedzice  
II rundaDominik WawrzyniakGKS Czarni BytomBogusz SucheckiMMKS Wojownik Skierniewice  
II rundaRafał BłońskiSTS Gryf-3 SłupskDominik KrocMMKS Wojownik Skierniewice  
II rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice  
II rundaRokas Paulikas LitwaJakub KlimaUKS Olimp Rawicz  
II rundaJan Weber NiemcyŁukasz PrufferUKS-GKJ Głogów  
ćwierćfinałDavid Klammert CzechyWojciech PękalaUKS Sokół Pisarzowice  
ćwierćfinałNorbert PaszkowskiKSJ Gwardia KoszalinDominik WawrzyniakGKS Czarni Bytom  
ćwierćfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławRafał BłońskiSTS Gryf-3 Słupsk  
ćwierćfinałRokas Paulikas LitwaJan Weber Niemcy  
półfinałDavid Klammert CzechyNorbert PaszkowskiKSJ Gwardia Koszalin  
półfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławRokas Paulikas Litwa  
finałDavid Klammert CzechyPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław  
repasaże - I rundaArkadiusz KisielewiczKS Gwardia WrocławMaciej GugałaWKS Flota Gdynia  
repasaże - II rundaWojciech PękalaUKS Sokół PisarzowiceArkadiusz KisielewiczKS Gwardia Wrocław  
repasaże - II rundaMichał CzarneckiKS Judo Czechowice-DziedziceDominik WawrzyniakGKS Czarni Bytom  
repasaże - finałWojciech PękalaUKS Sokół PisarzowiceMichał CzarneckiKS Judo Czechowice-Dziedzice  
o III miejsceWojciech PękalaUKS Sokół PisarzowiceRokas Paulikas Litwa  

Repasaże II
repasaże - I rundaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS GliwiceMateusz WoĽniakULKS Ippon Jarocin  
repasaże - I rundaRadosław KasprzykPKS Olimpia PoznańJakub KlimaUKS Olimp Rawicz  
repasaże - II rundaRafał BłońskiSTS Gryf-3 SłupskArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice  
repasaże - II rundaJan Weber NiemcyRadosław KasprzykPKS Olimpia Poznań  
repasaże - finałRafał BłońskiSTS Gryf-3 SłupskJan Weber Niemcy  
o III miejsceRafał BłońskiSTS Gryf-3 SłupskNorbert PaszkowskiKSJ Gwardia Koszalin  

Polityka prywatności Judostat.pl