Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Piła, 08.03.2014
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 23
Liczba startujących zawodników 28
Liczba walk 39
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 1994 - 1997
Średnia wieku zawodników 18 lat 174 dni
Średnia wieku medalistów 19 lat 71 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 308 dni
Najmłodszy zawodnik Tomasz Drzewiecki (17 lat 12 dni)
Najstarszy zawodnik Patryk Iwaszkiewicz (20 lat 29 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników GKS Olimpia Grudziądz (2 zawodników)
KS Gwardia Wrocław (2 zawodników)
TS Wisła Kraków (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Wrocław (9 walk)
TS Wisła Kraków (8 walk)
TSJ Gryf Słupsk (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Patryk Iwaszkiewicz
KS Gwardia Wrocław
2
Michał Le¶niak
TS Wisła Kraków
3
Aleksander Wrona
TS Wisła Kraków
3
Maciej Długosz
UKS Judo Wolbrom
5
Wojciech Jelonek
KS Gwardia Wrocław
5
Rafał Błoński
TSJ Gryf Słupsk
7
Ryszard Kubica
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7
Tomasz Drzewiecki
UKS 3 Piła

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaTobiasz PuzyrSGKS Wybrzeże GdańskKarol OlkowskiKU AZS UKW Bydgoszcz10:00  
I rundaWojciech JelonekKS Gwardia WrocławBogusz SucheckiMMKS Wojownik Skierniewice10:00  
I rundaRafał BłońskiTSJ Gryf SłupskMaciej GalewiczKS Gwardia Łódź10:00  
I rundaMichał Le¶niakTS Wisła KrakówMariusz GłowackiAKS Strzegom10:00  
I rundaŁukasz ItrychKS AZS AWFiS GdańskJakub RaflewskiGKS Olimpia Grudziądz  
I rundaTomasz DrzewieckiUKS 3 PiłaMaksymilian ZyskowskiMKS Żak Ełk10:00  
I rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławAleksander WronaTS Wisła Kraków10:00  
I rundaBartosz CzulińskiAZS OŚ PoznańKonrad GlapiakGKS Olimpia Grudziądz  
I rundaKrystian BiedrzyńskiK.S. WroX Gym WrocławGrzegorz GdulaUKS Olimpia-Judo Elbląg10:00  
I rundaMaciej DługoszUKS Judo WolbromRobert BłońskiTSJ Gryf Słupsk10:00  
I rundaMichał EmcheKS Judo Koch SzczecinJakub RosłonowskiUKS Galeon Gdynia10:00  
I rundaRyszard KubicaKJ Koka Jastrzębie-ZdrójKrzysztof PanekPKS Olimpia Poznań10:00  
II rundaWojciech JelonekKS Gwardia WrocławTobiasz PuzyrSGKS Wybrzeże Gdańsk10:00  
II rundaRafał BłońskiTSJ Gryf SłupskWojciech LitwiniecKS Akademia Judo Poznań10:00  
II rundaMichał Le¶niakTS Wisła KrakówŁukasz ItrychKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
II rundaTomasz DrzewieckiUKS 3 PiłaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice07:00  
II rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławBartosz CzulińskiAZS OŚ Poznań10:00  
II rundaPaweł BrotKS Gwardia ŁódźKrystian BiedrzyńskiK.S. WroX Gym Wrocław10:00  
II rundaMaciej DługoszUKS Judo WolbromMichał EmcheKS Judo Koch Szczecin10:00  
II rundaRyszard KubicaKJ Koka Jastrzębie-ZdrójJakub FlorekMOSiR Bochnia10:00  
ćwierćfinałRafał BłońskiTSJ Gryf SłupskWojciech JelonekKS Gwardia Wrocław07:00  
ćwierćfinałMichał Le¶niakTS Wisła KrakówTomasz DrzewieckiUKS 3 Piła10:00  
ćwierćfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławPaweł BrotKS Gwardia Łódź10:00  
ćwierćfinałMaciej DługoszUKS Judo WolbromRyszard KubicaKJ Koka Jastrzębie-Zdrój10:00  
półfinałMichał Le¶niakTS Wisła KrakówRafał BłońskiTSJ Gryf Słupsk10:00  
półfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławMaciej DługoszUKS Judo Wolbrom10:00  
finałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławMichał Le¶niakTS Wisła Kraków10:00  
repasaże - I rundaWojciech LitwiniecKS Akademia Judo PoznańMaciej GalewiczKS Gwardia Łódź10:00  
repasaże - I rundaŁukasz ItrychKS AZS AWFiS GdańskMariusz GłowackiAKS Strzegom10:00  
repasaże - II rundaWojciech JelonekKS Gwardia WrocławWojciech LitwiniecKS Akademia Judo Poznań10:00  
repasaże - II rundaTomasz DrzewieckiUKS 3 PiłaŁukasz ItrychKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
repasaże - finałWojciech JelonekKS Gwardia WrocławTomasz DrzewieckiUKS 3 Piła10:00  
o III miejsceMaciej DługoszUKS Judo WolbromWojciech JelonekKS Gwardia Wrocław05:00  

Repasaże II
repasaże - I rundaAleksander WronaTS Wisła KrakówBartosz CzulińskiAZS OŚ Poznań10:00  
repasaże - I rundaRobert BłońskiTSJ Gryf SłupskMichał EmcheKS Judo Koch Szczecin10:00  
repasaże - II rundaAleksander WronaTS Wisła KrakówPaweł BrotKS Gwardia Łódź10:00  
repasaże - II rundaRyszard KubicaKJ Koka Jastrzębie-ZdrójRobert BłońskiTSJ Gryf Słupsk07:00  
repasaże - finałAleksander WronaTS Wisła KrakówRyszard KubicaKJ Koka Jastrzębie-Zdrój10:00  
o III miejsceAleksander WronaTS Wisła KrakówRafał BłońskiTSJ Gryf Słupsk10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl