Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek
Kielce, 24-25.04.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -48 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 8
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 5
Startujące roczniki 1984 - 1996
Średnia wieku zawodników 24 lat 148 dni
Średnia wieku medalistów 26 lat 190 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 24 lat 148 dni
Najmłodszy zawodnik Aleksandra Kołtunowska (18 lat 313 dni)
Najstarszy zawodnik Kinga Kubicka (30 lat 298 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników GKS Czarni Bytom (1 zawodników)
WKS Gwardia Warszawa (1 zawodników)
UKS Spartakus Lublin (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk GKS Czarni Bytom (5 walk)
WKS Flota Gdynia (4 walk)
KJ Politechniki Białostockiej Białystok (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Ewa Konieczny
GKS Czarni Bytom
2
Kinga Kubicka
WKS Flota Gdynia
3
Justyna Kojro
KJ Politechniki Białostockiej Białystok
3
Maja Rasińska
KS Gwardia Bielsko-Biała
5
Joanna Stankiewicz
KS AZS-AWF Warszawa
5
Aleksandra Kołtunowska
UKS Olimpia-Judo Elbląg
7
Alicja Czarnocka
WKS Gwardia Warszawa
7
Edyta Rojek
UKS Spartakus Lublin

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Justyna KojroKJ Politechniki Białostockiej BiałystokEdyta RojekUKS Spartakus Lublin10:0  
Kinga KubickaWKS Flota GdyniaEdyta RojekUKS Spartakus Lublin10:0  
Kinga KubickaWKS Flota GdyniaJoanna StankiewiczKS AZS-AWF Warszawa10:0  
Kinga KubickaWKS Flota GdyniaJustyna KojroKJ Politechniki Białostockiej Białystok10:0  
Joanna StankiewiczKS AZS-AWF WarszawaEdyta RojekUKS Spartakus Lublin10:0  
Justyna KojroKJ Politechniki Białostockiej BiałystokJoanna StankiewiczKS AZS-AWF Warszawa10:0  
Ewa KoniecznyGKS Czarni BytomMaja RasińskaKS Gwardia Bielsko-Biała10:0  
Ewa KoniecznyGKS Czarni BytomAleksandra KołtunowskaUKS Olimpia-Judo Elbląg10:0  
Ewa KoniecznyGKS Czarni BytomAlicja CzarnockaWKS Gwardia Warszawa10:0  
Aleksandra KołtunowskaUKS Olimpia-Judo ElblągAlicja CzarnockaWKS Gwardia Warszawa5:0  
Maja RasińskaKS Gwardia Bielsko-BiałaAlicja CzarnockaWKS Gwardia Warszawa7:0  
Maja RasińskaKS Gwardia Bielsko-BiałaAleksandra KołtunowskaUKS Olimpia-Judo Elbląg10:0  
półfinałKinga KubickaWKS Flota GdyniaMaja RasińskaKS Gwardia Bielsko-Biała10:0  
półfinałEwa KoniecznyGKS Czarni BytomJustyna KojroKJ Politechniki Białostockiej Białystok10:0  
finałEwa KoniecznyGKS Czarni BytomKinga KubickaWKS Flota Gdynia1:0  

Polityka prywatności Judostat.pl