Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa
Luboń, 20.03.2016
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 23
Liczba startujących zawodników 31
Liczba walk 42
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1986 - 1998
Średnia wieku zawodników 22 lat 89 dni
Średnia wieku medalistów 24 lat 225 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 22 lat 221 dni
Najmłodszy zawodnik Emil Bogiel (17 lat 284 dni)
Najstarszy zawodnik Piotr Nowak (30 lat 54 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników TS Wisła Kraków (3 zawodników)
KS AZS-AWF Warszawa (3 zawodników)
KS Gwardia Wrocław (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Wrocław (8 walk)
KS AZS-AWF Warszawa (7 walk)
AZS UW Warszawa (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Damian Stępień
AZS UW Warszawa
2
Radosław Koszczyński
KS AZS-AWF Warszawa
3
Norbert Żamojda
WKS Gwardia Warszawa
3
Karol Kurzej
KS Gwardia Wrocław
5
Patryk Iwaszkiewicz
KS Gwardia Wrocław
5
Aleksander Wrona
TS Wisła Kraków
7
Szymon WoĽniak
UKS Grot Kraków
7
Bartosz Ponichtera
MMKS Wojownik Skierniewice

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPiotr NowakKS AZS-AWF WrocławŁukasz OsowskiKS Start Radom100:0  
I rundaNorbert ŻamojdaWKS Gwardia WarszawaMarcin PartykaKŚ AZS Gliwice10:0  
I rundaPrzemysław SzerszeniewskiKS AZS-AWF WarszawaAndrzej ButkiewiczWKS Flota Gdynia10:0  
I rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławMateusz SordylTS Wisła Kraków100:0  
I rundaMaciej BogackiKS AZS-AWF WarszawaTobiasz PuzyrSGKS Wybrzeże Gdańsk100:0  
I rundaDamian StępieńAZS UW WarszawaMateusz GórskiUKS Kodokan Szczecin100:0  
I rundaDawid TonderaTS Wisła KrakówTomasz KwiatkowskiGKS Czarni Bytom100:0  
I rundaBartosz PonichteraMMKS Wojownik SkierniewiceTomasz BębenUMKS Żak Kielce100:0  
I rundaGracjan Wyro¶lakUKS 3 PiłaJakub RosłonowskiUKS Galeon Gdynia100:0  
I rundaGrzegorz FiutkaAZS-WSPiA PoznańBartłomiej SłowakUMKS Żak Kielce100:0  
I rundaRadosław KoszczyńskiKS AZS-AWF WarszawaAleksander WronaTS Wisła Kraków100:0  
I rundaKamil KotlikUKS Conrad GdańskBartosz Wa¶niewskiKS Gwardia Wrocław100:0  
I rundaEmil BogielUKS Judo Sensei PłockJakub KubieniecKS AZS AWF Katowice1000:0  
I rundaSzymon WoĽniakUKS Grot KrakówAdam KlimekWKS Gwardia Warszawa100:0  
I rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławPaweł Szcze¶niakKJ Samuraj Koszalin100:0  
II rundaNorbert ŻamojdaWKS Gwardia WarszawaPiotr NowakKS AZS-AWF Wrocław100:0  
II rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławPrzemysław SzerszeniewskiKS AZS-AWF Warszawa100:0  
II rundaDamian StępieńAZS UW WarszawaMaciej BogackiKS AZS-AWF Warszawa100:0  
II rundaBartosz PonichteraMMKS Wojownik SkierniewiceDawid TonderaTS Wisła Kraków100:0  
II rundaGrzegorz FiutkaAZS-WSPiA PoznańGracjan Wyro¶lakUKS 3 Piła100:0  
II rundaRadosław KoszczyńskiKS AZS-AWF WarszawaKamil KotlikUKS Conrad Gdańsk10:0  
II rundaSzymon WoĽniakUKS Grot KrakówEmil BogielUKS Judo Sensei Płock100:0  
II rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławPiotr RadgowskiKJ Politechniki Białostockiej Białystok100:0  
ćwierćfinałNorbert ŻamojdaWKS Gwardia WarszawaKarol KurzejKS Gwardia Wrocław100:0  
ćwierćfinałDamian StępieńAZS UW WarszawaBartosz PonichteraMMKS Wojownik Skierniewice100:0  
ćwierćfinałRadosław KoszczyńskiKS AZS-AWF WarszawaGrzegorz FiutkaAZS-WSPiA Poznań100:0  
ćwierćfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławSzymon WoĽniakUKS Grot Kraków100:0  
półfinałDamian StępieńAZS UW WarszawaNorbert ŻamojdaWKS Gwardia Warszawa100:0  
półfinałRadosław KoszczyńskiKS AZS-AWF WarszawaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław100:0  
finałDamian StępieńAZS UW WarszawaRadosław KoszczyńskiKS AZS-AWF Warszawa  
repasaże - I rundaMarcin PartykaKŚ AZS GliwicePiotr NowakKS AZS-AWF Wrocław100:0  
repasaże - I rundaMaciej BogackiKS AZS-AWF WarszawaMateusz GórskiUKS Kodokan Szczecin100:0  
repasaże - II rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławMarcin PartykaKŚ AZS Gliwice100:0  
repasaże - II rundaBartosz PonichteraMMKS Wojownik SkierniewiceMaciej BogackiKS AZS-AWF Warszawa100:0  
repasaże - finałKarol KurzejKS Gwardia WrocławBartosz PonichteraMMKS Wojownik Skierniewice100:0  
o III miejsceKarol KurzejKS Gwardia WrocławPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław100:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAleksander WronaTS Wisła KrakówKamil KotlikUKS Conrad Gdańsk10:0  
repasaże - I rundaPaweł Szcze¶niakKJ Samuraj KoszalinPiotr RadgowskiKJ Politechniki Białostockiej Białystok100:0  
repasaże - II rundaAleksander WronaTS Wisła KrakówGrzegorz FiutkaAZS-WSPiA Poznań10:0  
repasaże - II rundaSzymon WoĽniakUKS Grot KrakówPaweł Szcze¶niakKJ Samuraj Koszalin10:0  
repasaże - finałAleksander WronaTS Wisła KrakówSzymon WoĽniakUKS Grot Kraków100:0  
o III miejsceNorbert ŻamojdaWKS Gwardia WarszawaAleksander WronaTS Wisła Kraków100:0  

Polityka prywatności Judostat.pl