Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów
Gdynia, 11.11.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -90 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 5
Liczba startujących zawodników 5
Liczba walk 10
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 1998 - 2000
Średnia wieku zawodników 18 lat 127 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 183 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 127 dni
Najmłodszy zawodnik Jan Ochędalski (17 lat 117 dni)
Najstarszy zawodnik Eryk Ryciak (19 lat 187 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ ASzWoj Warszawa (1 zawodników)
KS Akademia Judo Poznań (1 zawodników)
KS Pantera Brwinów (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk AZS UW Warszawa (4 walk)
MMKS Wojownik Skierniewice (3 walk)
KS Akademia Judo Poznań (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Eryk Ryciak
AZS UW Warszawa
2
Mateusz Bolimowski
MMKS Wojownik Skierniewice
3
Kacper Kubiak
KS Akademia Judo Poznań
4
Michał Rombel
UKJ ASzWoj Warszawa
5
Jan Ochędalski
KS Pantera Brwinów

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Mateusz BolimowskiMMKS Wojownik SkierniewiceMichał RombelUKJ ASzWoj Warszawa10:0  
Mateusz BolimowskiMMKS Wojownik SkierniewiceKacper KubiakKS Akademia Judo Poznań10:0  
Michał RombelUKJ ASzWoj WarszawaJan OchędalskiKS Pantera Brwinów10:0  
Eryk RyciakAZS UW WarszawaKacper KubiakKS Akademia Judo Poznań10:0  
Eryk RyciakAZS UW WarszawaMateusz BolimowskiMMKS Wojownik Skierniewice1:0  
Eryk RyciakAZS UW WarszawaMichał RombelUKJ ASzWoj Warszawa10:0  
Eryk RyciakAZS UW WarszawaJan OchędalskiKS Pantera Brwinów10:0  
Kacper KubiakKS Akademia Judo PoznańJan OchędalskiKS Pantera Brwinów10:0  
Kacper KubiakKS Akademia Judo PoznańMichał RombelUKJ ASzWoj Warszawa10:0  
Mateusz BolimowskiMMKS Wojownik SkierniewiceJan OchędalskiKS Pantera Brwinów10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl