Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Warszawa / Józefów, 01-04.05.2010
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -40 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 9
Liczba startujących zawodników 9
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 5
Startujące roczniki 1994 - 1997
Średnia wieku zawodników 14 lat 118 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 237 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 99 dni
Najmłodszy zawodnik Alicja Lewandowska (12 lat 224 dni)
Najstarszy zawodnik Małgorzata Maza (15 lat 359 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS 3 Piła (1 zawodników)
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój (1 zawodników)
UKS Siódemka Sochaczew (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KŚ AZS Gliwice (3 walk)
UKS 3 Piła (2 walk)
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Alicja Lewandowska
KŚ AZS Gliwice
2
Weronika Krawczyk
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3
Katarzyna Wiszniewska
UKS 3 Piła
3
Aleksandra Kokoszka
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
5
Jesika Słońska
GKS Czarni Bytom
5
Natalia Stobiecka
UKS Siódemka Sochaczew
7
Agata Roszkowska
UKS Narew Łapy
7
Małgorzata Maza
TS Gwardia Olsztyn

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaAgata RoszkowskaUKS Narew ŁapyAgnieszka TuńskaUKS Shizoku Ostróda10:00  
ćwierćfinałAlicja LewandowskaKŚ AZS GliwiceAgata RoszkowskaUKS Narew Łapy10:00  
ćwierćfinałKatarzyna WiszniewskaUKS 3 PiłaAleksandra KokoszkaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10:00  
ćwierćfinałNatalia StobieckaUKS Siódemka SochaczewMałgorzata MazaTS Gwardia Olsztyn10:00  
ćwierćfinałWeronika KrawczykKJ Koka Jastrzębie-ZdrójJesika SłońskaGKS Czarni Bytom10:00  
półfinałAlicja LewandowskaKŚ AZS GliwiceKatarzyna WiszniewskaUKS 3 Piła10:00  
półfinałWeronika KrawczykKJ Koka Jastrzębie-ZdrójNatalia StobieckaUKS Siódemka Sochaczew07:00  
finałAlicja LewandowskaKŚ AZS GliwiceWeronika KrawczykKJ Koka Jastrzębie-Zdrój10:00  
repasaże - finałAleksandra KokoszkaUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiAgata RoszkowskaUKS Narew Łapy10:00  
o III miejsceAleksandra KokoszkaUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiNatalia StobieckaUKS Siódemka Sochaczew10:00  

Repasaże II
repasaże - finałJesika SłońskaGKS Czarni BytomMałgorzata MazaTS Gwardia Olsztyn10:00  
o III miejsceKatarzyna WiszniewskaUKS 3 PiłaJesika SłońskaGKS Czarni Bytom10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl