Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Eliminacje do OOM Region III
PIła, 06.10.2020
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

 kategoria: -57 kg
Ćwiartka A
 
Konfisz Amelia (Klub Judo AZS Opole)
Torchinava T. 
Torchinava Tamara (Judo Tigers Wrocław)


Ćwiartka B
 
Sikorska Dominika (MKS Juvenia Wrocław)
Sikorska D. 
Drzemicka Aleksandra (WSS Winner Wrocław)


Ćwiartka C
 
Jarkowska Aleksandra (UKS Gimnazjon Suchy Las)
Twardowska M. 
Twardowska Marta (MKS Juvenia Wrocław)


Ćwiartka D
 
Bilińska Wiktoria (MKS Juvenia Wrocław)
Bilińska W. 
 


Repasaże
 
Konfisz A. 
Konfisz A. 
Drzemicka A. 
Konfisz A. 
Bilińska W. 
Jarkowska A. 
Jarkowska A. 
 
Sikorska D. 
Sikorska D. 


Półfinały / Finał
 
Torchinava T. 
Torchinava T. 
Sikorska D. 
Twardowska M. 
Twardowska M. 
Twardowska M. 
Bilińska W. 

Polityka prywatności Judostat.pl