Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | -100 kg | +100 kg |
kategoria: -55 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Staruh Vladislav ( Łotwa) | |||||||
Staruh V. | |||||||
Szerszeniewski Przemysław (KS AZS-AWF Warszawa) | |||||||
Kopylon V. | |||||||
Kopylon Valentin ( Ukraina) | |||||||
Kopylon V. | |||||||
Tsirkin Mark ( Estonia) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Twardysko Patryk (UKS 3 Piła) | |||||||
Maes G. | |||||||
Maes Geoffrey ( Belgia) | |||||||
Kot B. | |||||||
Kot Bartłomiej (AZS UW Warszawa) | |||||||
Kot B. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Domański Tomasz (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Domański T. | |||||||
Bogacki Maciej (KS AZS-AWF Warszawa) | |||||||
Domański T. | |||||||
Nelis Jeroen ( Belgia) | |||||||
Dobranowski B. | |||||||
Dobranowski Bartosz (MOSiR Bochnia) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ciesielski Krzysztof (KS Gwardia Wrocław) | |||||||
Ciesielski K. | |||||||
Burba Mantas ( Litwa) | |||||||
Szypowicz W. | |||||||
Szypowicz Wiktor (SGKS Wybrzeże Gdańsk) | |||||||
Szypowicz W. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tsirkin M. | |||||||
Staruh V. | |||||||
Staruh V. | |||||||
Maes G. | |||||||
Maes G. | |||||||
Maes G. | |||||||
Maes G. | |||||||
Domański T. | |||||||
Bogacki M. | |||||||
Dobranowski B. | |||||||
Dobranowski B. | |||||||
Ciesielski K. | |||||||
Ciesielski K. | |||||||
Ciesielski K. | |||||||
Kopylon V. | |||||||
Kopylon V. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kopylon V. | |||||||
Kot B. | |||||||
Kot B. | |||||||
Szypowicz W. | |||||||
Domański T. | |||||||
Szypowicz W. | |||||||
Szypowicz W. |