Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -34 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | +73 kg |
Kobiety | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | +63 kg |
kategoria: -40 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ments Olina ( Belgia) | |||||||
Ments O. | |||||||
Szymanowska Urszula (MKS Żak Ełk) | |||||||
Polkowska A. | |||||||
Polkowska Aleksandra (UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki) | |||||||
Polkowska A. | |||||||
Misiak Pola (UKJ Yuko Józefów) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szlachta Nikola (TS Wisła Kraków) | |||||||
Szlachta N. | |||||||
Szlachta N. | |||||||
Potrykus Karolina (UKS Galeon Gdynia) | |||||||
Potrykus K. | |||||||
Kuszel Liudmyla ( Ukraina) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zaborowska Julia (UKJ AON Rembertów) | |||||||
Zaborowska J. | |||||||
Jankovskaja Nika ( Łotwa) | |||||||
Zaborowska J. | |||||||
Nogaj Weronika (ULKS Judo Kowala) | |||||||
Nogaj W. | |||||||
Filyuk Oryslava ( Ukraina) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kwa¶ny Gabriela (UKS MOSiR Jasło) | |||||||
Kwa¶ny G. | |||||||
Liekyte Sandra ( Litwa) | |||||||
Kwa¶ny G. | |||||||
Bakhur Hlafira ( Belgia) | |||||||
Berda P. | |||||||
Berda Paulina (KJ Samuraj Koszalin) |
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Misiak P. | |||||||
Ments O. | |||||||
Ments O. | |||||||
Ments O. | |||||||
Potrykus K. | |||||||
Kwa¶ny G. | |||||||
Kwa¶ny G. | |||||||
Jankovskaja N. | |||||||
Jankovskaja N. | |||||||
Nogaj W. | |||||||
Liekyte S. | |||||||
Liekyte S. | |||||||
Liekyte S. | |||||||
Berda P. | |||||||
Liekyte S. | |||||||
Polkowska A. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Polkowska A. | |||||||
Szlachta N. | |||||||
Szlachta N. | |||||||
Szlachta N. | |||||||
Zaborowska J. | |||||||
Zaborowska J. | |||||||
Kwa¶ny G. |