Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | -100 kg | +100 kg | OPEN |
Kobiety | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | -78 kg | +78 kg | OPEN |
kategoria: -60 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Harężlak Grzegorz (KKS Hejnał Kęty) | |||||||
Pintara M. | |||||||
Pintara Marcin (WKS Gwardia Warszawa) | |||||||
Libera R. | |||||||
Pszonak Grzegorz (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Libera R. | |||||||
Libera Rafał (WKS Śląsk Wrocław) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Adamek Juliusz (GKS Wybrzeże Gdańsk) | |||||||
Pilarski M. | |||||||
Pilarski Marcin (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Kostrzewa M. | |||||||
Kostrzewa Maciej (KS AZS-AWF Wrocław) | |||||||
Kostrzewa M. | |||||||
Wereszczak Rafał (WKS Flota Gdynia) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sułek Kamil (WKS Gwardia Warszawa) | |||||||
Sułek K. | |||||||
Boguszewski Dariusz (KS AZS-AWF Warszawa) | |||||||
Sułek K. | |||||||
Kłys Artur (TS Wisła Kraków) | |||||||
Janic Ł. | |||||||
Janic Łukasz (GKS Czarni Bytom) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Skulte Adam (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Skulte A. | |||||||
Małecki Łukasz (KS Gwardia Bielsko-Biała) | |||||||
Skulte A. | |||||||
Pułko¶nik Łukasz (WKS Gwardia Warszawa) | |||||||
¦wiercz D. | |||||||
¦wiercz Dariusz (WKS Śląsk Wrocław) |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Libera R. | |||||||
Libera R. | |||||||
Kostrzewa M. | |||||||
Skulte A. | |||||||
Sułek K. | |||||||
Skulte A. | |||||||
Skulte A. |