Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -90 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kittler Jan ( Czechy) | |||||||
Kittler J. | |||||||
Głownia Dawid (KS Judo Czechowice-Dziedzice) | |||||||
Tarasevich A. | |||||||
Mutalimi Eduard ( Rosja) | |||||||
Tarasevich A. | |||||||
Tarasevich Aliaksandr ( Białoruś) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Grzegorzek Miłosz (5; KS Gwardia Bielsko-Biała) | |||||||
Grzegorzek M. | |||||||
Sülla Simon ( Estonia) | |||||||
Hlitsuk D. | |||||||
Povarkovs Pavels ( Łotwa) | |||||||
Hlitsuk D. | |||||||
Hlitsuk Dzmitry ( Białoruś) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sadło Kacper (4; KS MaKo Judo Wrocław) | |||||||
Tóth C. | |||||||
Tóth Csaba ( Węgry) | |||||||
Tóth C. | |||||||
Rysik Aleh ( Belgia) | |||||||
Rysik A. | |||||||
Kurmishevs Romans ( Łotwa) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Popko Piotr (UKS Tomita Elbląg) | |||||||
Kazarian G. | |||||||
Kazarian Grigorii ( Rosja) | |||||||
Kazarian G. | |||||||
Jaworski Dominik (16; Klub Judo AZS Opole) | |||||||
Kurauskas T. | |||||||
Kurauskas Tomas ( Litwa) |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tarasevich A. | |||||||
Hlitsuk D. | |||||||
Hlitsuk D. | |||||||
Tóth C. | |||||||
Tóth C. | |||||||
Tóth C. | |||||||
Kazarian G. |