Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Warszawska Olimpiada Młodzieży |
---|
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | +81 kg |
Kobiety | -32 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -42 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Żurawski Szymon (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Ambroży B. | |||||||
Ambroży Bartosz (UKS Orkan Judo Sochaczew) | |||||||
Pec J. | |||||||
Wardziak Bartłomiej (UKJ AON Rembertów) | |||||||
Pec J. | |||||||
Pec Jakub (UKJ Yuko Józefów) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaliniecki Michał (9; UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Kaliniecki M. | |||||||
Stasiak Filip (AZS UW Warszawa) | |||||||
Majonek T. | |||||||
Majonek Tadeusz (UKJ AON Rembertów) | |||||||
Majonek T. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Małolepszy Jakub (UKJ AON Rembertów) | |||||||
Małolepszy J. | |||||||
Hyszko Igor (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Szymański S. | |||||||
Szymański Szymon (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Szymański S. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalewski Antoni (UKS Kata Pruszków) | |||||||
Zalewski A. | |||||||
Popal Jakub (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Kazimierczak W. | |||||||
Kazimierczak Wojciech (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Kazimierczak W. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pec J. | |||||||
Majonek T. | |||||||
Majonek T. | |||||||
Szymański S. | |||||||
Szymański S. | |||||||
Szymański S. | |||||||
Kazimierczak W. |