Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
XII Ogólnopolski Białołęcki Turniej Judo |
---|
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | +66 kg |
Kobiety | -27 kg | -30 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -46 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rutkowski Kamil (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Koblak K. | |||||||
Koblak Krzysztof (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Koblak K. | |||||||
Jaworski Jan (UKS Orkan Judo Sochaczew) | |||||||
Jaworski J. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
W±tkowski Kacper (UKS Orkan Judo Sochaczew) | |||||||
W±tkowski K. | |||||||
Ramsza Jakub (UKJ Arcus Warszawa) | |||||||
W±tkowski K. | |||||||
Jaskuła Tomasz (UKJ AON Rembertów) | |||||||
Jaskuła T. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartnicki Bartosz (UKS Safari 152 Warszawa) | |||||||
Bartnicki B. | |||||||
Teresak Aleksander (UKJ Arcus Warszawa) | |||||||
Bartnicki B. | |||||||
Kazimierczak Adam (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Kazimierczak A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kostuj Antoni (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Kostuj A. | |||||||
Kostuj A. | |||||||
Szewczyk Paweł (UKS Orkan Judo Sochaczew) | |||||||
Szewczyk P. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koblak K. | |||||||
W±tkowski K. | |||||||
W±tkowski K. | |||||||
W±tkowski K. | |||||||
Bartnicki B. | |||||||
Bartnicki B. | |||||||
Kostuj A. |