Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
III Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" | |
---|---|
III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U6 | III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U11 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -18 kg | -20 kg | -22 kg | -24 kg | -26 kg | -28 kg | -30 kg | -32 kg | -35 kg | +35 kg |
Kobiety | -19 kg | -22 kg | -25 kg | -28 kg | -31 kg | +31 kg |
kategoria: -26 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aleksiejuk Borys (UKS SameJudo ) | |||||||
Vidal N. | |||||||
Vidal Nathan (UKJ AON Rembertów) | |||||||
Vidal N. | |||||||
Wasiuk Franek (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
WoĽniak J. | |||||||
WoĽniak Janek (Klub Judo Mizu Kobyłka) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gawroński Sta¶ (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Lewandowski P. | |||||||
Lewandowski Pascal (UKS SameJudo ) | |||||||
Warowny K. | |||||||
Pomorski Tymon (Klub Judo Mizu Kobyłka) | |||||||
Warowny K. | |||||||
Warowny Krzys (UKS Judo Panda Warszawa) |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vidal N. | |||||||
Miller O. | |||||||
Miller O. | |||||||
Miller O. | |||||||
Warowny K. | |||||||
Warowny K. | |||||||
Zawadzki F. |