Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Ikizama Cup - Turniej o Puchar Burmistrza Piaseczna | ||
---|---|---|
Ikizama Cup Piaseczno U10 | Ikizama Cup Piaseczno U14 | Ikizama Cup Piaseczno U16 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -22 kg | -24 kg | -26 kg | -28 kg | -30 kg | -32 kg | -34 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | +55 kg |
Kobiety | -22 kg | -28 kg | -31 kg | -35 kg | -38 kg | -41 kg | -45 kg | +45 kg |
kategoria: -35 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olszewska Zuzanna (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Olszewska Z. | |||||||
Zboina Wiktoria (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Kowalska A. | |||||||
Kowalska Anna (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Kowalska A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Piasecka Anna (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Sta¶kiewicz A. | |||||||
Sta¶kiewicz Anna (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Józwiak G. | |||||||
Józwiak Greta (UKS Safari 152 Warszawa) | |||||||
Józwiak G. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wojdak Wiktoria (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Vendy H. | |||||||
Vendy Hzovskowa (Sakura Judo leberec) | |||||||
Pochopień E. | |||||||
Pochopień Emilia (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Pochopień E. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Majewska Julia (UKS Judo Fight Club Warszawa) | |||||||
Majewska J. | |||||||
Laps Martyna (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Dudek A. | |||||||
Dudek Alicja (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Dudek A. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Olszewska Z. | |||||||
Olszewska Z. | |||||||
Sta¶kiewicz A. | |||||||
Sta¶kiewicz A. | |||||||
Sta¶kiewicz A. | |||||||
Sta¶kiewicz A. | |||||||
Pochopień E. | |||||||
Vendy H. | |||||||
Vendy H. | |||||||
Majewska J. | |||||||
Majewska J. | |||||||
Majewska J. | |||||||
Kowalska A. | |||||||
Kowalska A. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kowalska A. | |||||||
Józwiak G. | |||||||
Józwiak G. | |||||||
Józwiak G. | |||||||
Pochopień E. | |||||||
Dudek A. | |||||||
Dudek A. |