Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Memoriał Grzegorza Malika |
---|
Memoriał Grzegorza Malika U14 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | +55 kg |
Kobiety | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | +48 kg |
kategoria: -39 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Telejko Stanisław (LTS CSP Legionowo) | |||||||
Fabiańczyk A. | |||||||
Fabiańczyk Aleksander (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew) | |||||||
Kowalski B. | |||||||
Kowalski Bartosz (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Kowalski B. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krajewski Filip (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Zwi±zek M. | |||||||
Zwi±zek Mateusz (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Zwi±zek M. | |||||||
Rybarczyk Krzysztof (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Rybarczyk K. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartkowski Tytus (LTS CSP Legionowo) | |||||||
Bartkowski T. | |||||||
Mroczkowski Bruno (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Dubrawski M. | |||||||
Dubrawski Maksymilian (UKJ Bushido Piaseczno) | |||||||
Dubrawski M. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecner Filip (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Dudek M. | |||||||
Dudek Mikołaj (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Dudek M. | |||||||
Rudziński Piotr (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Rudziński P. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kowalski B. | |||||||
Zwi±zek M. | |||||||
Zwi±zek M. | |||||||
Zwi±zek M. | |||||||
Dubrawski M. | |||||||
Dudek M. | |||||||
Dudek M. |