Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
XIV Ogólnopolski Turniej Judo | |||
---|---|---|---|
XVI Ogólnopolski Turniej Judo U-8 | XVI Ogólnopolski Turniej Judo U-10 | XVI Ogólnopolski Turniej Judo U-12 | XVI Ogólnopolski Turniej Judo U-16 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -73 kg | -81 kg | +81 kg |
Kobiety | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -46 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Madej Maksymilian (BKS Judo Bydgoszcz) | |||||||
Madej M. | |||||||
Bielawa Łukasz (TSJ Gryf Słupsk) | |||||||
Madej M. | |||||||
Mazurek Arkadiusz (MLUKS "Orlik" Kcynia Kcynia) | |||||||
Mazurek A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Giembicki Piotr (PKS Olimpia Poznań) | |||||||
Giembicki P. | |||||||
Popiesz S. | |||||||
Popiesz Stanisław (UKS 10 Bydgoszcz) | |||||||
Popiesz S. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mazurek Marek (MLUKS "Orlik" Kcynia Kcynia) | |||||||
Mazurek M. | |||||||
Mazurek M. | |||||||
Józefowicz Kacper (GKS Olimpia Grudziądz) | |||||||
Józefowicz K. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Żuk Mikołaj (UKS 10 Bydgoszcz) | |||||||
Żuk M. | |||||||
Piotrowski J. | |||||||
Piotrowski Janusz (UKS Leśnik Kaczory) | |||||||
Piotrowski J. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bielawa Ł. | |||||||
Bielawa Ł. | |||||||
Mazurek A. | |||||||
Bielawa Ł. | |||||||
Giembicki P. | |||||||
Giembicki P. | |||||||
Bielawa Ł. | |||||||
Piotrowski J. | |||||||
Józefowicz K. | |||||||
Józefowicz K. | |||||||
Józefowicz K. | |||||||
Żuk M. | |||||||
Żuk M. | |||||||
Józefowicz K. | |||||||
Popiesz S. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Madej M. | |||||||
Madej M. | |||||||
Popiesz S. | |||||||
Madej M. | |||||||
Mazurek M. | |||||||
Mazurek M. | |||||||
Piotrowski J. |