Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Ikizama Cup | ||||
---|---|---|---|---|
Ikizama Cup U8 | Ikizama Cup U10 | Ikizama Cup U12 pocz±tkuj±cy | Ikizama Cup U14 | Ikizama Cup U17 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -28 kg | -30 kg | -32 kg | -34 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -57 kg | +57 kg |
Kobiety | -22 kg | -25 kg | -28 kg | -31 kg | -35 kg | -38 kg | -41 kg | -47 kg | +47 kg |
kategoria: -34 kg |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sosiński Rafał (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Sosiński R. | |||||||
pawlak Mateusz (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) | |||||||
Sosiński R. | |||||||
Parulski Maciej (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Parulski M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Leszewski Wojciech (UKS Safari 152 Warszawa) | |||||||
Leszewski W. | |||||||
Łukasiewicz Artur (Czarni Bytom Bytom) | |||||||
Rzepka S. | |||||||
Rzepka Szymon (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Rzepka S. | |||||||
Lewandowski Pascal (UKS SameJudo ) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bugwin Mikołaj (HKS Żubr Hajnówka) | |||||||
Romanowski M. | |||||||
Romanowski Mikołaj (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Romanowski M. | |||||||
Koc Mikołaj (UKS Judo Fight Club Warszawa) | |||||||
Koc M. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wodzyński L. | |||||||
Wodzyński L. | |||||||
Sosiński R. | |||||||
Wodzyński L. | |||||||
Rzepka S. | |||||||
Romanowski M. | |||||||
Romanowski M. |