Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ikizama Cup U12 zaawansowani
Piaseczno, 09.03.2019
 

Ikizama Cup
Ikizama Cup U8 Ikizama Cup U10 Ikizama Cup U12 pocz±tkuj±cy Ikizama Cup U14 Ikizama Cup U17
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -28 kg
1
Bartłomiej Dobrowolski
UKS SameJudo
2
Gabriel Kowalik
UKJ Lemur Warszawa
3
Mikołaj Sarnowski
UKJ Lemur Warszawa
3
Filips Pacholak
UKJ Lemur Warszawa
5
Krystian Kurowski
UKJ Lemur Warszawa
5
Szymon Kowalczyk
UKS SameJudo
7
Marcel Pasiuk
KS Gwardia Białystok
7
Krzysztof Zabłocki
UKJ Lemur Warszawa
mężczyĽni: -30 kg
1
Filip Skrajny
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Wojciech Michalak
UKJ Champion Warszawa
3
Franciszek Plecha
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Adrian Koszyk
UKS Chojrak Warszawa
5
Adrian Gołębiewski
UKS Chojrak Warszawa
5
Piotr Starck
UKJ Ryś Warszawa
mężczyĽni: -32 kg
1
Maksym Kłoszewski
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Tomasz Wrobel
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Filip Zawadzki
UKJ Lemur Warszawa
3
Filip Bronzel
Czarni Bytom Bytom
5
Aleksander Fryska
UKJ Lemur Warszawa
5
Julian Kowalski
UKJ Champion Warszawa
7
Amir Takouchet
UKS Orkan Judo Sochaczew
7
Tomasz Gajda
UKS Szogun Piaseczno
mężczyĽni: -34 kg
1
Leon Wodzyński
UKS Judo Fight Club Warszawa
2
Mikołaj Romanowski
UKS Ronin-Team Warszawa
3
Mateusz pawlak
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Rafał Sosiński
UKS Chojrak Warszawa
5
Pascal Lewandowski
UKS SameJudo
5
Szymon Rzepka
Kuma Judo Warszawa
7
Pavlo Melnyk
Judo Legion Kijów Kijów
7
Mikołaj Bugwin
HKS Żubr Hajnówka
mężczyĽni: -36 kg
1
Marcin Błażejczyk
UKJ Ryś Warszawa
2
Igor Borowski
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Marcel Jabłoński
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Marcel Go¶ciniak
LTS CSP Legionowo
5
Bartek Antolak
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
5
Mateusz Mazurek
UKS Judo Panda Warszawa
7
Piotr Antypiuk
UKS Safari 152 Warszawa
7
Mieszko Bartel
Klub Judo Mizu Kobyłka
mężczyĽni: -39 kg
1
Aleksy Wi¶niewski
UKS SameJudo
2
Franciszek Rekowski
UKS Chojrak Warszawa
3
Szymon Rybicki
UKS SameJudo
3
Bartosz Kędroń
UKS Chojrak Warszawa
5
Krystian Kacprzak
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
5
Edward B±kowski
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
7
Igor Krupa
UKS Judo Panda Warszawa
7
Timur Komarewski
HKS Żubr Hajnówka
mężczyĽni: -42 kg
1
Jakub Borzęcki
UKJ Ryś Warszawa
2
Maksymilian Pieńkosz
UKS SameJudo
3
Maksymilian Solan
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Tomasz Masalski
HKS Żubr Hajnówka
5
Timo Neef
UKS Judo Fight Club Warszawa
5
DANIEL SUCHWAŁKO
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
7
Jacek Bargieł
UKS Orkan Judo Sochaczew
7
Karol Wolak
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
mężczyĽni: -46 kg
1
Michailo Sumailo
Judo Legion Kijów Kijów
2
Michał Kuciński
UKJ Lemur Warszawa
3
Karol Lenartowski
UKJ Lemur Warszawa
3
Dawid Nowogórski
UKJ Ryś Warszawa
5
Borys Zębalski
UKS Ronin-Team Warszawa
5
Grzegorz Jaworski
UKS Judo Panda Warszawa
7
Tymon Pietrzak
UKJ Lemur Warszawa
7
Hubert Wakuliński
HKS Żubr Hajnówka
mężczyĽni: -50 kg
1
Kacper Kacprzak
Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
2
Maciej Animucki
UKS Ronin-Team Warszawa
3
Igor Glegoła
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Antoni Sikorski
UKS SameJudo
5
Maciej Warzechowski
Kuma Judo Warszawa
5
Filip Staszewski
UKJ Meiyo Warszawa
7
SZYMON SMAUGA
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
7
Filip Zaj±c
UKJ Bushido Piaseczno
mężczyĽni: -57 kg
1
Julian Przepióra
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Marcel Marczewski
UKS Orkan Judo Sochaczew
3
Mateusz Kieszek
UKS Szogun Piaseczno
4
Demian Domanskyy
Judo Legion Kijów Kijów
5
Michał Tomczyk
UKJ Lemur Warszawa
mężczyĽni: +57 kg
1
Mateusz Celi
UKS Chojrak Warszawa
2
Jakub Waćko
UKS SameJudo
3
Michał Jeremin
UKJ Meiyo Warszawa
kobiety: -22 kg
kobiety: -25 kg
1
Lizi Simonia
Club Judo Georgia Tbilisi
2
Anastazja Kalisz
UKS Judo Victoria Międzyborów
3
Maja Trzykowska-rosiak
UKS Judo Panda Warszawa
kobiety: -28 kg
1
Zuzanna Wa¶kiewicz
Czarni Bytom Bytom
2
Sandra Walendzik
UKJ Lemur Warszawa
3
Zofia Przybylska
UKS Judo Fight Club Warszawa
3
Ala Bury
UKJ Lemur Warszawa
5
LENA DANELCZYK
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
5
Marta Ziora
Czarni Bytom Bytom
kobiety: -31 kg
1
Julia Wi¶niewska
UKJ Lemur Warszawa
2
Zuzanna Dziubosz
Czarni Bytom Bytom
3
Maja Dubkowska
UKS 2 JUDO Nakło Nakło
3
Alicja Kaniewska
Kuma Judo Warszawa
5
Julia Kużmicka
KS Gwardia Białystok
5
Julia Bielecka
UKS Chojrak Warszawa
7
Olga Rybicka
UKS SameJudo
7
Zuzia Mucha
UKJ Champion Warszawa
kobiety: -35 kg
1
Julia Majewska
UKS Judo Fight Club Warszawa
2
Łucja Bielecka
UKS Chojrak Warszawa
3
Oliwia Stankiewicz
Czarni Bytom Bytom
3
Blanka Borcz
UKJ Yuko Józefów
5
Maja Niedziałkowska
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
5
Agata Prymas
Czarni Bytom Bytom
7
Karolina Głodek
UKJ Ryś Warszawa
7
Aurelia Karpińska
UKJ Meiyo Warszawa
kobiety: -38 kg
1
Julia Papaj
UKJ ASzWoj Warszawa
2
Oliwia Wittig
Czarni Bytom Bytom
3
OTYLIA SOSNOWSKA
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
3
Martyna Laps
UKS Chojrak Warszawa
5
Wiktoria Wojdak
UKJ Lemur Warszawa
5
Olena Kavaler
Judo Legion Kijów Kijów
7
Zuzanna Jurczak
MKS Olimpijczyk Włocławek
7
Matylda Karpińska
UKJ Meiyo Warszawa
kobiety: -41 kg
1
Gabriela Filipiak
KS Gwardia Białystok
2
Magdalena Piszczatowska
UKS Narew Łapy
3
Magdalena Borzyszkowska
UKS Chojrak Warszawa
3
Natalia Walasek
KS Gwardia Białystok
5
Alicja Dudek
UKJ Lemur Warszawa
5
Anastazja Zielińska
Klub Judo Mizu Kobyłka
7
Zuzia Nowakowska
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
7
Zuzanna Olszewska
Kuma Judo Warszawa
kobiety: -47 kg
1
Kalina Dudek
UKJ Lemur Warszawa
2
Antonina Wtulich-Pargulska
UKJ Lemur Warszawa
3
Wiktoria Wałęsa
UKJ Lemur Warszawa
3
Gabriela Wojcieska
UKJ Meiyo Warszawa
5
Apolonia Adamczyk
UKJ Lemur Warszawa
5
Oliwia Mendrek
UKJ Lemur Warszawa
kobiety: +47 kg
1
Julia Zaborowska
UKJ Champion Warszawa
2
Nikola Zaręba
Kuma Judo Warszawa
3
Maria WoĽniak
UKJ Lemur Warszawa
4
Zuzanna Wasilewska
UKS Orkan Judo Sochaczew

Polityka prywatności Judostat.pl