Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Turniej Małego Mistrza | |
---|---|
Turniej Małego Mistrza U-10 | Turniej Małego Mistrza U-14 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -26 kg | -28 kg | -29 kg | -30 kg | -32 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -55 kg | -64 kg | +64 kg |
Kobiety | -23 kg | -26 kg | -28 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -46 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -36 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lesiak Kinga (SKF Columbus Warszawa) | |||||||
Lesiak K. | |||||||
Miastowska Zuzanna (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Lesiak K. | |||||||
Mazurkiewicz Hanna (KS Akademia Judo Poznań) | |||||||
Mazurkiewicz H. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bielecka Łucja (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Bielecka Ł. | |||||||
SIENKIEWICZ J. | |||||||
SIENKIEWICZ JULIA (KS Gwardia Koszalin Koszalin) | |||||||
SIENKIEWICZ J. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Laps Martyna (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Laps M. | |||||||
Grochala Kinga (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Laps M. | |||||||
Kwa¶niewska Amelia (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Kwa¶niewska A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Twarowska Barbara (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Twarowska B. | |||||||
Twarowska B. | |||||||
Zboina Wiktoria (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Zboina W. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lesiak K. | |||||||
SIENKIEWICZ J. | |||||||
SIENKIEWICZ J. | |||||||
Twarowska B. | |||||||
Laps M. | |||||||
Twarowska B. | |||||||
Twarowska B. |