Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Same Judo Cup 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Same Judo Cup 4 U8 | Same Judo Cup 4 U10 | Same Judo Cup 4 U11 | Same Judo Cup 4 U12 | Same Judo Cup 4 U14 K | Same Judo Cup 4 U13 | Same Judo Cup 4 U14 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -21 kg | -22 kg | -24 kg | -26 kg | -29 kg | -32 kg | -35 kg | -38 kg | +41 kg |
Kobiety | -20 kg | -23 kg | -25 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -37 kg | +37 kg |
kategoria: -24 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALIMZHANOV MAKHDI (Kazachstan Team ) | |||||||
ALIMZHANOV M. | |||||||
Abzalimov Artur (Koenig Judo Club Rosja) | |||||||
ALIMZHANOV M. | |||||||
Ziazikov Timur (RED STAR Guryevsk) | |||||||
Ziazikov T. | |||||||
Cie¶lik Stanisław (UKS SameJudo ) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sporneac Pietro (MDA Kamarad Singerei ) | |||||||
lipski s. | |||||||
lipski stanisław (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
lipski s. | |||||||
Reinsalu Markus (LVA RDsport Łotwa) | |||||||
Reinsalu M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEKBOSSYN TILEK (Kazachstan Team ) | |||||||
BEKBOSSYN T. | |||||||
Akopov Amayak (RED STAR Guryevsk) | |||||||
BEKBOSSYN T. | |||||||
Babaev Igor (Koenig Judo Club Rosja) | |||||||
Babaev I. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Romaniuk Kacper (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Auyelbek K. | |||||||
Auyelbek Khamza (Kazachstan ) | |||||||
Auyelbek K. | |||||||
Burba Karol (UKJ Bushido Piaseczno) | |||||||
Burba K. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ALIMZHANOV M. | |||||||
ALIMZHANOV M. | |||||||
lipski s. | |||||||
Auyelbek K. | |||||||
BEKBOSSYN T. | |||||||
Auyelbek K. | |||||||
Auyelbek K. |