Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci |
---|
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | +55 kg |
Kobiety | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | +48 kg |
kategoria: +55 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ciesielski Jakub (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Ciesielski J. | |||||||
Jaworowski Dariusz (MUKS Kokoro Łódź) | |||||||
Ciesielski J. | |||||||
Tomczyk Michał (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Tomczyk M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
W±sik Tomasz (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
W±sik T. | |||||||
Celi M. | |||||||
Celi Mateusz (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Celi M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziętek Olaf (KS Gwardia Białystok) | |||||||
Ziętek O. | |||||||
Marczewski M. | |||||||
Marczewski Marcel (UKS Orkan Judo Sochaczew) | |||||||
Marczewski M. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Przepióra Julian (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) | |||||||
Przepióra J. | |||||||
Przepióra J. | |||||||
Duch Jakub (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Duch J. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jaworowski D. | |||||||
Jaworowski D. | |||||||
Tomczyk M. | |||||||
W±sik T. | |||||||
W±sik T. | |||||||
W±sik T. | |||||||
Marczewski M. | |||||||
Marczewski M. | |||||||
Ziętek O. | |||||||
Ziętek O. | |||||||
Ziętek O. | |||||||
Duch J. | |||||||
Duch J. | |||||||
Celi M. | |||||||
Celi M. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ciesielski J. | |||||||
Ciesielski J. | |||||||
Celi M. | |||||||
Przepióra J. | |||||||
Marczewski M. | |||||||
Przepióra J. | |||||||
Przepióra J. |