Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -45 kg | -56 kg | +56 kg |
Kobiety | -22 kg | -25 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -37 kg | +37 kg |
kategoria: -39 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zaj±czkowski Szymon (Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole) | |||||||
Zaj±czkowski S. | |||||||
Rak Jakub (SKP© Praha Praha) | |||||||
Zaj±czkowski S. | |||||||
Sawicki Ignacy (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Sawicki I. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gacioch Tymek (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) | |||||||
Gacioch T. | |||||||
SAPOHOV A. | |||||||
SAPOHOV ARTEM (Ukraine Kiev) | |||||||
SAPOHOV A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ANFINOHENOV OLEKSANDR (SC TORNADO SHATSK) | |||||||
ANFINOHENOV O. | |||||||
Podvalnyi Y. | |||||||
Podvalnyi Yehor (S.C. Kharkov city Kharkov) | |||||||
Podvalnyi Y. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Więckowski Julian (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Więckowski J. | |||||||
Trzosiński J. | |||||||
Trzosiński Jurek (UKJ Meiyo Warszawa) | |||||||
Trzosiński J. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rak J. | |||||||
Rak J. | |||||||
Sawicki I. | |||||||
Rak J. | |||||||
Gacioch T. | |||||||
Gacioch T. | |||||||
Rak J. | |||||||
Trzosiński J. | |||||||
ANFINOHENOV O. | |||||||
ANFINOHENOV O. | |||||||
ANFINOHENOV O. | |||||||
Więckowski J. | |||||||
Więckowski J. | |||||||
ANFINOHENOV O. | |||||||
Zaj±czkowski S. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zaj±czkowski S. | |||||||
SAPOHOV A. | |||||||
SAPOHOV A. | |||||||
Podvalnyi Y. | |||||||
Podvalnyi Y. | |||||||
Podvalnyi Y. | |||||||
Trzosiński J. |