Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Memoriał Grzegorza Malika |
---|
Memoriał Grzegorza Malika-U14 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
Kobiety | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -55 kg | +55 kg |
kategoria: -42 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tyczyński Jan (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Wolak K. | |||||||
Wolak Karol (Klub Sportowy Nastula Club Warszawa) | |||||||
Kacprzak K. | |||||||
Kacprzak Krystian (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew) | |||||||
Kacprzak K. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kowalski Bartosz (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Ostyk-syrewicz S. | |||||||
Ostyk-syrewicz Stanisław (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Wi¶niewski A. | |||||||
Wi¶niewski Aleksy (UKS SameJudo ) | |||||||
Wi¶niewski A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kleniewski Aleksander (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Kleniewski A. | |||||||
P±prowicz Tymon (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Kleniewski A. | |||||||
Derebecki Antoni (UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa) | |||||||
Derebecki A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Menchynskyi Maksym (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Trzosiński J. | |||||||
Trzosiński Jurek (UKJ Meiyo Warszawa) | |||||||
B±kowski E. | |||||||
B±kowski Edward (Klub Sportowy Nastula Club Warszawa) | |||||||
B±kowski E. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wolak K. | |||||||
Wolak K. | |||||||
Wolak K. | |||||||
Ostyk-syrewicz S. | |||||||
Ostyk-syrewicz S. | |||||||
Wolak K. | |||||||
B±kowski E. | |||||||
P±prowicz T. | |||||||
P±prowicz T. | |||||||
Derebecki A. | |||||||
P±prowicz T. | |||||||
Trzosiński J. | |||||||
Trzosiński J. | |||||||
P±prowicz T. | |||||||
Kacprzak K. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kacprzak K. | |||||||
Wi¶niewski A. | |||||||
Wi¶niewski A. | |||||||
Kleniewski A. | |||||||
Kleniewski A. | |||||||
Kleniewski A. | |||||||
B±kowski E. |