Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Ikizama Judo Cup IV | |
---|---|
Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) | Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -27 kg | -28 kg | -30 kg | -32 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
Kobiety | -26 kg | -29 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | +57 kg |
kategoria: -36 kg |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rejniak Maja (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Rejniak M. | |||||||
Kurzyp Lena (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Rejniak M. | |||||||
Fabiańczyk Zofia (UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa) | |||||||
Fabiańczyk Z. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Chojko Julia (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Chojko J. | |||||||
Gawda Amelia (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Komander M. | |||||||
Komander Maja (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Komander M. | |||||||
Speichler Maja (KS Gwardia Białystok) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marchel Zuzanna (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Marchel Z. | |||||||
Zwi±zek Natasza (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Marchel Z. | |||||||
Siemionczyk Ida (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Siemionczyk I. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymańska K. | |||||||
Rejniak M. | |||||||
Rejniak M. | |||||||
Komander M. | |||||||
Komander M. | |||||||
Komander M. | |||||||
Marchel Z. |