Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego |
---|
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 (2010) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | +66 kg |
Kobiety | -27 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -40 kg |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rybicka Olga (UKS SameJudo ) | |||||||
Wi¶niewska J. | |||||||
Wi¶niewska Julia (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Wi¶niewska J. | |||||||
Kaleta Beata (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Gawińska M. | |||||||
Gawińska Maria (Hato Judo Warszawa) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakubowska Patrycja (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Przybylska Z. | |||||||
Przybylska Zofia (UKS Judo Fight Club Warszawa) | |||||||
Gleń A. | |||||||
Gleń Antonina (UKS SameJudo ) | |||||||
Gleń A. | |||||||
Krajewska Zofia (UKJ 225 Warszawa) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zielińska Ina (UKS SameJudo ) | |||||||
Zielińska I. | |||||||
Błachnio Natasza (TS Gwardia Warszawa Warszawa) | |||||||
Zielińska I. | |||||||
Bury Ala (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Bury A. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jachymek L. | |||||||
Wi¶niewska J. | |||||||
Wi¶niewska J. | |||||||
Wi¶niewska J. | |||||||
Gleń A. | |||||||
Zielińska I. | |||||||
Zielińska I. |