Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
VIII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki | |
---|---|
VIII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 (2011) | VIII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2007-2008) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | +73 kg |
Kobiety | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | +63 kg |
kategoria: -44 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kogut Anna (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Kogut A. | |||||||
Nesterenko Sofiia (Judo Kyiv Kyiv) | |||||||
Kogut A. | |||||||
Jarosz Nina (Klub Judo Mizu Kobyłka) | |||||||
Jarosz N. | |||||||
Bartłomiejczak Jiulia (UKJ Lemur Warszawa) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lichończak Justyna (UKS Szogun Piaseczno) | |||||||
Tomecka P. | |||||||
Tomecka Pola (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Brodala H. | |||||||
Brodala Helena (KS Akademia Judo Poznań) | |||||||
Brodala H. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marchel Zuzanna (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Marchel Z. | |||||||
Jankowska Matylda (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Marchel Z. | |||||||
Movchan Iryna (Judo Kyiv Kyiv) | |||||||
Movchan I. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Leizane Elizabete (JC Kyodai Riga) | |||||||
Kiman A. | |||||||
Kiman Aleksandra (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Kiman A. | |||||||
Aranowska Dalia (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Aranowska D. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kogut A. | |||||||
Brodala H. | |||||||
Brodala H. | |||||||
Brodala H. | |||||||
Marchel Z. | |||||||
Marchel Z. | |||||||
Kiman A. |