Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -23 kg | -24 kg | -25 kg | -26 kg | -27 kg | -28 kg | -29 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -45 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
Kobiety | -21 kg | -23 kg | -26 kg | -29 kg | -32 kg | -35 kg | -39 kg | -44 kg | +44 kg |
kategoria: -23 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tymiński Hubert (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Tymiński H. | |||||||
Rodzoch Franciszek (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Nasiłowski B. | |||||||
Nasiłowski Bartek (UKJ Meiyo Warszawa) | |||||||
Nasiłowski B. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bugajski Franek (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) | |||||||
Bugajski F. | |||||||
Przyłuski K. | |||||||
Przyłuski Kazimierz (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Przyłuski K. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sta¶kiewicz Maksymilian (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Sta¶kiewicz M. | |||||||
Sta¶kiewicz M. | |||||||
Brożyniak Jan (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Brożyniak J. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kulakovs Aleksejs (Judo club KIN Jelgava) | |||||||
Kulakovs A. | |||||||
Kulakovs A. | |||||||
KHRULENKO MATVII (Ukraine Kiev) | |||||||
KHRULENKO M. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tymiński H. | |||||||
Tymiński H. | |||||||
Bugajski F. | |||||||
Bugajski F. | |||||||
Bugajski F. | |||||||
Sta¶kiewicz M. | |||||||
Sta¶kiewicz M. | |||||||
Brożyniak J. | |||||||
Brożyniak J. | |||||||
KHRULENKO M. | |||||||
KHRULENKO M. | |||||||
KHRULENKO M. | |||||||
KHRULENKO M. | |||||||
Przyłuski K. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nasiłowski B. | |||||||
Nasiłowski B. | |||||||
Przyłuski K. | |||||||
Kulakovs A. | |||||||
Sta¶kiewicz M. | |||||||
Kulakovs A. | |||||||
Kulakovs A. |